Smule Hesap Silme adımlarını bu makalemizde takip edebilirsiniz. 

Smule uygulaması son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve beğenilen (birlikte) şarkı söyleme uygulamasıdır.

Şarkı söylemek için her zaman gerekli imkanımız olmayabilir ama Smule uygulaması bize bu fırsatı sunmaktadır. Ses ayarlarını yaparak ya da dilediğiniz kişi ile düet yapabilme imkânını bizlere tanımaktadır. iOS ve Android uygulamalı cihazlarda kullanılabilir.

Farklı kişilerle düet yapabilme imkânı sunan Smule uygulaması, ünlü biri ile beraber şarkı söyleyebileceğiniz ya da programı kullanan arkadaşlarınızla, tanıdığınız kişilerle beraber düet yapabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Dilerseniz arkadaşınızla karşılıklı video çeker, sadece görüntü alır; uygulamayı kullanırken şarkı söylemeniz şart değil.

Smule uygulaması, ilk kullanımlarda sizden herhangi bir ücret talep etmez fakat daha sonra kullanıma devam edildiğinde sizden ücret talep ederek kredi satın almanızı isteyecek ya da kredi satın almanız için size ödeme seçenekleri sunacaktır.  Tamamı ile ücretsiz kullanabileceğimiz bir uygulama değildir.

Smule hesabınızda sorun yaşadığınızda istek formu ile gerekli bilgiler doldurularak gönderildiğinde yazmış olduğunuz e-posta adresinize muhakkak geri dönüş sağlanır.

Bu sorunlar uygulamaya giriş, ödeme, hesap içinde yenilenme, faturalandırma sorunları ve ya genel sorunlar olur. Yaşadığınız sorunu doğru ve ayrıntılı bir şekilde yazdığınızda, yardımcı olmak için gerekli geri dönüşler sağlanacaktır.

Smule Hesap Silme

Smule Hesap Silme (Resimli Anlatım)

  • Karşımıza, Smule için isteğimizi göndereceğimiz form açılacaktır. Bu formu detaylı ve ayrıntılı bir şekilde dolduruyoruz.
  • En üstte Profili Kaldır (Yalnızca Hesap Silme) seçeneğini seçiyoruz.
  • E posta yazan bölüme size ulaşılabilecek ve şifresini bildiğiniz bir e-posta adresi yazıyoruz.
  • Konu bölümüne yaşadığınız sorunu yazıyorsunuz.
  • Açıklama alanına, yaşadığınız sorunu detaylı ve açık bir şekilde belirtmeniz gerekmekte. Bu alana ayrıntılı bir şekilde ve mümkün olduğunca fazla bilgi girin. Smule kullanıcı adınızı, cihaz bilgileriniz eklemeyi unutmayın.
  • Smule Kullanıcı Adınız’ bölümüne kullanıcı adınızı yazın.
  • Ekler bölümüne, ekran görüntüsü mevcutsa sorununuz ile ilgili görüntüyü ekleyelim.

Smule Hesap Silme 2

  • Hemen altta ‘Doğrula’ bölümüne tıklıyor ve gelen güvenlik onayını geçerek işlemi tamamlamış oluyoruz

Smule Hesap Silme 3

  • Gönder seçeneğine tıklayarak, talebimizi Smule destek ekibine göndermiş bulunuyoruz ve Smule tarafından mail adresinize dönüş yapılmasını bekliyoruz.

10 YORUMLAR

  1. Hesabımı sildim yeniden aktif hale getirmek istiyorum fakat silinme süreci başladı diyo