Cep telefonları gezginler için önemli araçlardır. Seyahat uygulamaları da avucunuzun içinde bilgi arayabilir.

Otel rezervasyonu yapabilir, uçuş rezervasyonu yapabilir, pit stopları bulabilir ve her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Giderek daha fazla insan seyahat için cep telefonlarına güveniyor. Açıkçası, böylesi daha kolay. Bir sonraki seyahatinizi de kolaylaştırmaya yardımcı olmak isteriz. İşte Android için en iyi seyahat uygulamaları! Çeşitlilik açısından, burada herhangi bir GPS veya navigasyon uygulamasını kapsamadık. Aşağıda bağlantılı olanları aldık.

Seyahat uygulamaları’ndan Airbnb 

Airbnb, en iyi bağımsız seyahat uygulamalarından biridir. Ayrıca, orada en çeşitli seçeneklerden bazılarına sahiptir. Bilmeyenler için Airbnb, insanların rastgele gezginlere boş oda kiralamasına izin veriyor. 190’dan fazla ülkede 2,5 milyon eve sahiptir. Başka şeylerle ilgileniyorsanız, bir seyahat programına etkinlikler de ekleyebilirsiniz. Uygulamanın sorunları oldu ve bağımsız doğası, ara sıra soruna yol açıyor. Ancak, tipik deneyimi bir kenara bırakıp farklı, genellikle daha ucuz bir seçeneğe gitmenin gerçekten eğlenceli bir yolu.

Sizler icin onerdigimiz seyahat uygulamalari 2

Booking.com

Booking.com, piyasadaki en popüler ve yüksek puan alan seyahat uygulamaları arasındadır. Başlıca özelliği, emrinde bir milyondan fazla otel, motel ve diğer konaklama yerlerine sahip olmasıdır. Ek olarak, yerel cazibe merkezleri, önemli noktalar ve hatta yerel WiFi noktaları hakkında bilgi içerir. Çevrimdışı haritalar, kağıtsız rezervasyon, takviminize rezervasyon ekleme ve daha fazlası gibi bazı kolaylık araçları da vardır. Bir taahhütte bulunmadan önce benzer uygulamalarla çapraz kontrol yapmak isteyebilirsiniz, ancak bir seyahat planlıyorsanız başlamak için iyi bir yerdir. Uygulamanın kendisi tamamen ücretsizdir. Seyahat uygulamaları açısından biraz tipik bir deneyim sunuyor.

 

GasBuddy

GasBuddy, bir yol tutkununun en iyi arkadaşıdır. Uygulamanın temel amacı, size en yakın olan en ucuz gazı bulmanıza yardımcı olmaktır. Yolda olanlar, bir doluma ihtiyaç duymaları durumunda en yakın benzin istasyonunu bulabilirler. Uygulama kitle kaynaklıdır, böylece uygulamada gördükleriniz yanlışsa yeni gaz fiyatlarını bildirebilirsiniz. Bu şekilde herkesin herkese yardım etmesine yardımcı olur. Çok önemli olacağından değil, aynı zamanda 100$’lık ücretsiz gaz için günlük bir promosyon da yapıyorlar. Tasarım iyi ve tüm deneyimin kullanımı gerçekten çok kolay. Uygulama verilerinizi satabilir , bu nedenle mahremiyete değer verenler uzak durmak isteyebilir.