Ana Sayfa Haberler Samsung Pro Plus 128GB Mikro SD

Samsung Pro Plus 128GB Mikro SD

0

Gelişen teknolojiyle birlikte taşınabilir belleklerimiz ve hafıza kartlarımızın da yazma hızları her geçen gün biraz daha yükseliyor. Hafıza kartlarımızın yazma hızları özellikle yüksek çözünürlükle fotoğraf kaydeden cihazlar için olmazsa olmaz denilebilir. 

Samsung un geliştirdiği Pro Plus serisi 4K görüntü kaydı yapan bir çok cihaz için yeterli yazma hızına sahip. 4K kameraya sahip akıllı telefonlar, insansız hava araçları, aksiyon kameraları yüksek hızda yazma hızı gerektiren cihazlar olarak sıralanabilir.

128 GB boyutu kapasiteseye sahip Pro Plus ürünü 95 mb/sn ye kadar yazma hızına ulaşabiliyor. Bu da karta veri taşınırken gereken bekleme süresini oldukça kısaltıyor. Pro Plus veri yazma periyotlarında 95mb/sn değerini de görerek dönenem dönem Class 10 sertifikalı kartların yazma hızının bile üstüne çıkabiliyor.

ss1

11858 teknik destek
11858 teknik destek

128 GB kapasiteseye sahip olan Pro Plus a yalnızca kart hafızasına kayıt yapıldığında akıllı telefonlar ile yaklaşık 4 saatlik 4K çözünürlükte video kaydı yapılabiliyor. Çözünürlüğü Full HD ye indirdiğinizde ise kayıt edebileceği video süresi 16 saate kadar uzayabiliyor. Kartın üzerine yalnızca fotoğraf kayıt edildiğinde günümüz şartlarında ortalama bir çözünürlüğe sahip fotoğrafları ele alırsak kart üzerine yaklaşık 10.000 fotoğraf kayıt edebiliyorsunuz. Ya da 128 GB Pro Plus ın üzerine mp3 kayıt etmek isterseniz tüm hafızayı doldurabilmek için karta 35.000 mp3 kopyalamanız gerekiyor.

ss2

Üzerinde herhangi bir kilit bulunmayan ve micro sd kart girişine sahip 128 GB kart destekleyebilecek her cihazda çalışabilen Samsung Pro Plus suya,neme, x ışınlarına, mıknatısa ve darbelere karşı dayanıklı olabilmesi için yükseltilmiş Samsung 5 koruma sistemiyle korunaklı hale getirilmiş.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA