Ana Sayfa İnceleme Philips’ten 10000 MAH’lik Taşınabilir Şarj Cihazı: ‘DLP10003’

Philips’ten 10000 MAH’lik Taşınabilir Şarj Cihazı: ‘DLP10003’

0
Philips'ten 10000 MAH'lik Taşınabilir Şarj Cihazı: 'DLP10003'

Akıllı telefon furyasının başladığı ilk günden beri tüketicilerin en büyük ortak sorunu hiç şüphesiz, yetersiz düzeyde kalan pil kullanım süreleridir diyebiliriz. Aradan geçen yıllar boyunca akıllı telefonlar, teknolojik gelişmeler ve kullanılabilirlik anlamında oldukça iyi bir ivme yakalamasına rağmen, En sık karşılaşılan ortak memnuniyetsizlik ve çözülemeyen en büyük teknolojik problem nedir? diye sorsak, bir çok kullanıcı pil sorunu diyecektir.

 

Pil sorununu ortadan kaldırmak adına, yıllar boyunca bu soruna çözüm olması amacıyla bir çok metod geliştirildi. Bu çözümler arasında kullanım oranı en yüksek alternatif nedir diye baktığımızda, taşınabilir şarj cihazlarının etki alanının diğer çözümlere göre çok daha fazla olduğunu görebiliyoruz. Genelde taşınabilir harddisk boyutunda olan ve oldukça başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlayan bu cihazlar arasından, dünyaca ünlü teknoloji devi Philips’in ‘DLP10003’ modelini sizler için inceledik.

Toplamda 10000MAH enerji depolama kapasitesine sahip olan ürün, tam doluyken, akıllı telefonunuzun pil kapasitesine göre cihazınızı 6-7 kez tam şarj edebiliyor. Ürün üzerinde bulunan 2 adet USB girişi sayesinde ‘Philips DLP10003’ ile aynı anda 2 adet akıllı telefonu şarj edebiliyorsunuz. Bu çıkışlardan herbiri 2.1A güç aralığında enerji çıkışı sağlayabiliyor. Bu da cihazın bir seferde 4.2A gücünde enerji çıkışı verebileceğini gösteriyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Toplam 250gram kasa ağırlığına sahip olan ürün üzerinde birçok led gösterge yer alıyor. Bu göstergeler sayesinde üründeki pil doluluk oranını takip edebiliyor, aktif olan çıkış portunu led ışıklar sayesinde kontrol edebiliyorsunuz. Ergonomik tasarımı sayesinde oldukça kolay bir şekilde taşınabilen Philips DLP10003’ün kutu içeriğinden 1 adet mikro USB kablo çıkıyor. Bu kablo sayesinde hem ürünü şarj edebiliyorsunuz hem de Android şarj portuna sahip olan tüm cihazları bu kablo ile cihaz üzerinden alınan güç ile doldurabiliyorsunuz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ülkemizde birçok teknoloji marketinde ve e-ticaret platformu üzerinden 129TL fiyat etiketiyle satışa sunulan ürün, tüketicilere yıllardır alışkın oldukları Philips kalitesiyle güvenilir bir şekilde akıllı cihazlarını şarj edebilme deneyimi yaşatıyor.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA