Philips netflix hizmete erişemiyoruz

Philips uygulamanız Smart Tv’nizde çalışmıyorsa aşağıdaki adımları lütfen takip ediniz. Philips Netflix hizmetine erişemiyoruz hatası çözümü nedir? Netflix hizmetine erişemiyoruz hatası

Netflix çalışmıyorsa bunun birkaç sebebi olabilir:

Bir ağ bağlantısı sorunu cihazınızla ilgili bir sorun var. Bir Netflix uygulaması veya hesabıyla ilgili bir sorun izlemeye geri dönmek için.

Ekranda bir hata kodu ya da hata mesajı görüyorsanız bu kodu ya da mesajı arama çubuğuna girerek sorun giderme adımlarına ulaşabilirsiniz.

Bir hata kodu veya hata mesajı görmüyorsanız yaşadığınız sorunu arama çubuğuna yazın. Örnek sorunlar: Siyah bir ekran görme, oturum açamama. Hâlâ izleyemiyorsanız Netflix’le ilgili bir hizmet kesintisi olup olmadığına bakın.

Philips Netflix hizmetine erişemiyoruz

Netflix hizmetine erişim yok şeklinde bir hata alıyorsanız ilk yapmanız gereken işlem Televizyonunuzun yazılımını güncel olup olmadığıdır.

Philips Smart Tv’nizi Menü” > “Kurulum” > “Yazılım” > adımlarını takip ederek mevcut yazılım güncellemesini kontrol edebilirsiniz.

İnternet belleğini silin Kumandadan “Home” tuşuna basın ve:

Android Tv’ler için; Philips Netflix hizmetine erişemiyoruz

Kumandadan “Settings/Menu” tuşuna basın ve > İnternet belleğini sil. Sık kullanılan ayarlar > Tüm ayarlar > Kablosuz ve ağlar > Kablolu ya da kablosuz (WiFi) > İnternet belleğini sil.

Linux/Saphi TV’ler:

Kurulum > ya da Ağ ayarları > İnternet belleğini sil. Uygulama belleğini sil ya da kumandadan “Ayarlar” (çark simgesi) tuşuna basın. Tüm ayarlar > Ağ > İnternet belleğini sil Çerezler ve arama geçmişi silinir.

Ekranda işlemin tamamlandığına dair bir bildirim çıkmaz. Bu adımdan sonra tekrar Smart TV’ye bağlanmayı deneyin. Güç soketi Farklı bir elektrik soketi deneyin. Bu testi yaparken uzatma ya da çoğaltma kablosu kullanmayın, bunun yerine direkt olarak duvardaki prize takın.

TV yeniden başlatma aşağıdaki şekilde TV’yi yeniden başlatın:

TV’yi kapatın TV’ye takılı tüm kabloları ve aksesuarları çıkartın LED ışığı söndükten sonra en az iki dakika bekleyin, sonrasında tüm kabloları geri takın. TV’yi tekrar açın.

Philips Smart Tv’niz üzerinden film izlerken donma yada kasma gibi durumlar ile karşılaşıyorsanız ilk kontrol etmeniz gereken alan modeminizin internet bağlantı hızı.

4 Mbps altında bir bağlantıya sahipseniz bu bağlantı Netflix erişimi için bir sorun teşkil etmektedir. İnternet bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra eğer ağda sorun varsa farklı bir ağ üzerinden erişimi deneyerek bağlantınızı test edebilirsiniz.