Programlamanız için Microsoft araçlarını kullanıyorsanız, kaydolma işlemini kendiniz yapmalısınız.

Microsoft Ignite Nedir?

Microsoft Ignite, geliştiricilerin Microsoft için çalışanlarla omuz omuza olmasını sağlayan büyük bir etkinliktir. Geçmişte, geliştiricilerin benzer fikirlere sahip kişilerle kartvizit ticareti yapmalarına ve ağ kurmalarına izin verdi.

Bununla birlikte, pandemi nedeniyle, Microsoft bunu çevrimiçi hale getirdi ve olayı ikiye böldü. İlk etkinlik 22 Eylül 2020‘de başlayacak, diğeri ise 2021‘de gerçekleşecek.

Şimdi, Microsoft, insanların etkinliğin ilk yarısında yerlerini kaydetmeleri için kapıları açtı. Kaydolmak için Microsoft Ignite web sitesine gidin ve başlamak için “Şimdi kaydol” u tıklayın.

Etkinlik sırasında, oturumları kendi evinizin rahatlığında dinleyebilir ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu kayıt dönemi 22 Eylül‘den itibaren sadece ilk yarı için geçerlidir. İkinci yarıya kaydolmak istiyorsanız, ileride yapılacak bir duyuru için gözlerinizi dört açın. Microsoft, Ignite 2020‘nin ikinci yarısı için bir kayıt tarihi duyurduğunda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Microsoft Ignite ile Teknolojinin Zirvesinde Kalmak

Microsoft‘un araçlarını kullanan bir geliştiriciyseniz, Ignite‘ı denemeye değer. Yalnızca ücretsiz olmakla kalmaz, programlamanızı daha da iyi hale getirmek için bu alandaki uzmanlardan öğrenme kaynakları alırsınız.

Microsoft, geliştiricilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çok şey yaptı. Sonuçta, şirket, insanların para harcamadan kod yazmayı öğrenmelerine yardımcı olmak için programlama araçlarını ücretsiz olarak dağıttı.