Ana Sayfa Bilgisayar Monster Tulpar T7 V8.1 17.3″ V11.1 Gaming Laptop Özellikleri ve Fiyatı

Monster Tulpar T7 V8.1 17.3″ V11.1 Gaming Laptop Özellikleri ve Fiyatı

1
Paylaş

Monster Gaming serilerinden bir başka oyun canavarı Tulpar T7, 29.98 mm slim tasarımı ile kullanıcıları için taşınabilirliği ve estetiği çok güzel bir bilgisayar. Kullanılan işlemci, RAM, SSD donanımları ile, yapmak istediğiniz bütün işlemlerinizi seri olarak yapabileceğini ve oyunlarınızı kasmadan sorunsuz oynayabileceğiniz özelliklerde tasarlanmış.

Son çıkan ve kod adı Kaby Lake olan 7. Nesil, i7 işlemci kullanmakta. Kullanılan işlemcinin tam modeli ise Intel İ7 7700 HQ. Bir önceki 6. nesil işlemciye göre %15 oranında bir hız farkı bulunuyor. Bu da daha hızlı işlem yapmanızı sağlayacak daha hızlı bir tepkime süresi demek. Kullanılan ekran kartı da çok önemli tabi; bir gaming bilgisayar alacaksanız ilk dikkat etmeniz gereken en önemli donanımlardan biri de ekran kartı. Tulpar T7′de kullanılan ekran kartı ise NVIDIA GEFORCE GTX 1070. Yeni nesil GTX 10 serisi grafik kartı, daha önceki nesillere göre performans olarak %40  daha iyi bir performans sunmakta. Kullanılan bu ekran kartı daha iyi bir grafik çözünürlüğü sağlıyorDaha düşük güç tüketimi ile yeni nesil DDR4 2666 MHz RAM kullanılmış. 16 Gb Ram kullanılmış.Bu da performans olarak yine eski nesillere göre %20 daha fazla bir performans sağlıyor. Ayrıca işlemci ve RAM belleği destekleyen ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayan M2 SATA SSD kullanılıyor. Kullanılan SSD, 256GB. Ayrıca yanında 1TB 7200 rpm normal hard disk bulunuyor. Kullanılan SSD, diğer SSD‘lere göre ortalama 5 kat daha hızlı.

Kullanılan ekran Full HD 1920×1080 pixel, IPS Mat G-sync LED panel kullanılıyor. IPS ekran olması da, kullanılan tüm renkleri %95 oranında gerçeğe yakın göstermekte. 170 derecelik geniş görüş açısı da tatmin edici. Kullanılan USB Type-C Gen 2  ile de çok daha hızlı veri aktarımı yapabileceksiniz. 10Gbit/sn aktarım hızı ile saniyede 1.22 Gigabyte‘a kadar veri aktarımı yapabiliyor. Kullanılan yeni nesil 24 pinli yapısı sayesinde USB Type bağlantısından HDMI ve VGA çıkışı da elde edilebiliyor

Turbo fan soğutma sistemi sistemi sayesinde, performansı üst seviyelerde tutmanıza yardımcı olacaktır. Yazılım desteği sayesinde de, aydınlatmalı klavyenizin renklerini kendiniz belirleyebiliyorsunuz.Fiyat olarak baktığımızda da 7.999 tl Kdv dahil fiyatı bulunmakta tabi farklı yerlerde ücret değişkenlik gösterebiliyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.