Ana Sayfa İnceleme Line Uygulaması İnceleme

Line Uygulaması İnceleme

0
11858 teknik destek

WhatsApp alternatiflerine ekleyebileceğimiz bir diğer uygulamada LINE uygulaması. Sadece mesajlaşmanın değil, aynı zamanda ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapabileceğiniz bir uygulama. Aynı zamanda oyun ve müzik gibi servislerin de tadını çıkarabiliceğiniz bu uygulama 2011 Haziran ayından itibaren yayına girdi. Uygulamanın kullanıcı sayısı da WhatsApp’ın yayınladığı bildirim sonrası hızla büyüyor. Japonya’da ve uzak doğu ülkelerinde Whatsapp’tan daha popüler bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Whatsapp’a göre güvenlik ayarları çok daha gelişimiş ve kullanılması kolay ve pratik olduğundan tercih ediliyor.

11858 teknik destek

LINE’ın en çok kullanılan özelliği TALK denilen sohbet özelliği. Gerçek zamanlı yazılı mesaj, fotoğraf, video gibi iletileri karşıdaki kişiye gönderebilmektesiniz.  İstediğiniz her an ve her yerden 24 saat boyunca tamamen ücretsiz olarak mesaj gönderme ve arama yapabiliyorsunuz. Premium call özelliği ile de direkt cep telefonlarını ve ev telefonunu arayabiliyorsunuz. LINE mesajlaşma uygulamasında kullanıcı bilgi ve görüşmeleri 3G, 4G ve Wi-Fi dahil tüm ağlarda şifreleniyor. Bu uygulamada ayrıca kendinize özel bir ID belirleyerek telefon numaranızı kimselere vermeden iletişim kurabiliyor olmanız büyük bir avantaj. Sizi LINE ID’nizi kullanarak ekleyen kişiler telefon numaranızı göremiyorlar. Yazışmalarınızı korumak için ayrıca LINE uygulamasına şifre koyabilirsiniz.

LINE uygulamasını rakiplerinden ayıran bir diğer özelliği de ileti, fotoğraf, video, bağlantı gibi paylaşımların yapılabildiği, sosyal medya yapısına sahip Timeline ve Home özellikleri. Uygulamadaki Timeline ve Home hareketlerinizi yalnızca arkadaşlarınız görebiliyor. Ancak buradan da iletilerinizin kimler tarafından görüntülenebileceğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikGoogle One VPN Nasıl Ayarlanır ve Kullanılır?
Sonraki İçerikDEDİ uygulaması Nedir?

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.