Ana Sayfa Destek Google One VPN Nasıl Ayarlanır ve Kullanılır?

Google One VPN Nasıl Ayarlanır ve Kullanılır?

0

Google One, tüm belgelerinizi, fotoğraflarınızı ve verilerinizi tek bir yerde güvenli bir şekilde saklamak için en iyi (bulut depolama) çözümler(in)den biridir. Yine de, herkesin verilerine eriştiği ağın güvenli olduğunu garanti etme ihtimali yoktur. Bunun için iyi bir VPN‘e (sanal özel ağa) ihtiyacınız var. Neyse ki, Google One‘ın 2TB planına abone olan kullanıcılar, Google One hizmeti ile yerleşik gelen bir VPN‘e erişebilir. Bu yazımızda, bu özelliği nerede bulacağınızı ve cihazınızda Google One VPN‘i nasıl kuracağınızı size göstereceğiz.

Google One VPN‘i kullanmaya başlamaya hazır mısınız? İşte, yapmanız gerekenler!

  • Google One uygulamasını açın ve Ana Sayfa (Home) sekmesine gidin.

  • VPN’i Etkinleştir (Enable VPN) butonuna dokunun.

  • Google One VPN‘nizi açmak için anahtar (switch) butonuna dokunun.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • VPN‘inizi kullanma ve hesap güvenliğinizi geliştirme konusunda ipucu ve rehberlik desteği almak amacıyla Google danışmanlarıyla bağlantı kurmak için, Avantajlar (Benefits) sekmesine dokunun.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu ücretsiz VPN hizmetinin şu anda yalnızca 2TB planına abone olan Google One kullanıcıları tarafından kullanılabildiğini unutmayın. Bu plan, Google One‘ın en üst katmanıdır ve aylık 9,99$’dir. 2TB planındaki diğer özellikler arasında Google uzmanlarına erişim, en fazla 5-aile üyesi ekleme seçeneği, Google Store alışverişlerinde % 10 geri ödeme, seyahat ve otellerde indirimler gibi ek iş ortağı avantajları bulunur.

Ayrıca, Google hizmetlerinizde kullanabileceğiniz 15GB depolama alanının yanı sıra, ayda 1,99$ karşılığında 100GB depolama alanı ve 2,99$ karşılığında 200GB depolama alanı sağlayan ücretsiz bir Google One üyeliği de vardır. Daha ucuz ücretli abonelikle, VPN hizmetini veya 2TB planındaki kadar birçok indirimi veya diğer ek avantajları içermez.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA