Ana Sayfa İnceleme DEDİ uygulaması Nedir?

DEDİ uygulaması Nedir?

0

BTİDER (Bilgi Teknolojileri ve İnternet Derneği) tarafından geliştirilmiş ve uçtan uca şifreleme koruması içeren Dedi uygulamasının da son günlerde dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çeken uygulama uzun süredir uygulama marketlerinde yer alıyor.

Dedi mesajlaşma uygulaması uçtan uca şifrelemenin yanında kaybolan mesajlarla da WhatsApp karşısında önemli mesajlaşma uygulamaları arasında yer almakta. Sade tasarımı, hızlı ve kolay medya ve döküman gönderimi, çıkartma, gif gönderimi, sesli mesaj gibi çoğu uygulamada yer alan özellikler bu uygulamada da yer alıyor. Ancak okundu bilgisi gibi temel WhatsApp özellikleri bu platformda şu an için yer almadığını söyleyelim. Buna karşın kullanıcı verilerini paylaşmaması, kaybolan mesajlaşma desteği vermesi gibi özellikleri Dedi uygulamasının öne çıkan özellikleri. Ayrıca 8 kişiye kadar görüntülü görüşme olanağı da sağlıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

WhatsApp uygulamasına iyi bir alternatif olan Dedi uygulamasının 2018 yılında  BTİDER tarafından geliştirilmiş olması ve güvenilirlik açısından ön plana çıkması diğer alternatiflere göre bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Bilgi teknolojilerinin gelişmesi ve internet güvenliği konusunda ücretsiz seminerler veren kuruluş, internet okuryazarlığının gelişmesi için de büyük çaba harcayan derneklerden biri.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA