Playstation Store Her ay olduğu gibi Nisan ayında da birbirinden güzel oyunları PSN aboneliği olan kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu , geniş kullanıcı yelpazesi olan PS Store özellikle pandemi döneminde evlerimizde geçirdiğimiz günlerde yaptığı indirimler ve sunduğu birbirinden güzel içeriklerle gönlümüzde taht kurmuştu.

Özellikle Mart ayı kullanıcılar için dolu dolu ve birbirinden güzel oyunların ücretsiz verildiği bir ay olmuştu , Nisan ayıda gayet güzel içeriklerin kullanıcılara ücretsiz verildiği bir ay olmuş diyebiliriz.

Mart ayı boyunca Final Fantasy VII Remake, Remnant: From the Ashes, Farpoint VR ve Maquette oyunları oyunları ücretsiz verildi.

Bu ay içerisinde ;

PS4 ve PS5

 • Days Gone (PS4 ve PS5)
 • Zombie Army 4: Dead War (PS4 ve PS5)
 • Oddworld: Soulstorm (PS5)

  Days Gone

  days-gone-da-pc-ye-geliyor-846555-5.jpg (720×400)

  Özel bir yapım olarak PS Store‘a eklenen Days Gone ayrıca PC sürümünü de barındıran muhteşem bir yapım , oyun içerisinde açık dünya öğelerini barındıran Days Gone zombiler tarafından ele geçirilen canlı hayatında 2 kardeşin kendi çevresinde ki dostlarıyla hayatta kalma mücadelesini konu alan bir aksiyon oyunu , oyunu bitiren biri olarak mutlaka kütüphaneye eklenmesi gereken oyunlardan biri olduğunu söyleyebilirim.

  Zombie Army 4: Dead War

  2020082716174327412.jpg (3840×2160)

  Yine zombiler ve yine hayatta bir hayatta kalma oyunu , temelinde Multiplayer moduda olan bu hayatta kalma oyununda senaryo modundan tutunda silah geliştirme sistemine kadar herşey mevcut , bu oyun klasik zombili hayatta kalma oyunlarından ziyade bir savaş ortaamında verilen hayatta kalma mücadelesini konu alan güzel bir yapım farklı bir deneyim arayanlara önerebileceğim güzel bir yapım.

  Oddworld: Soulstorm 

  116880_640.jpg (760×428)

  Oddworld Soulstorm klasik platform oyunlarından farklı olarak içeriğinde geniş sinematik ölçeği ve nefes kesici grafiklerle dolu garip ve harika bir 2.9D ortamı sunuyor. Bu 3D’ye yakın perspektif oyuncunun eş zamanlı olarak daha büyük ölçek, hareket ve derinlik yakalamasına yardımcı olacak. İkmalleri yağmalayacak, silahlar oluşturacak ve bulmacalar çözeceksiniz. Daha da açıklayıcı olmak gerekirse kaynak toplamak için düşmanları gasp edecek ve çöp kutularını arayacaksınız. Bunları otomat makinelerinde takas ederek oyundaki görevleri rahat tamamlamanız için fazlaca yöntem geliştirebileceksiniz. Bunun yanı sıra yağmalanan kaynakları ve otomat makinesi ürünlerini kullanarak karakterlere ve engellere karşı silah veya araç olarak kullanabileceğiniz eşyalar yaratabileceksiniz. Son derece uzun soluklu bir hikaye olacağı için keyif alarak oynayacağınızı düşünüyoruz .

  Sizler için derlediğimiz bu seriye kaldığımız yerden devam ediyoruz , daha fazla teknoloji içerikleri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlıklı günler dileriz.