Ana Sayfa Bilgisayar LENOVO’DAN 2’Sİ 1 ARADA BİLGİSAYAR ve DOKUNMATİK KALEM: “LENOVA MIIX 720” ve“ACTIVE...

LENOVO’DAN 2’Sİ 1 ARADA BİLGİSAYAR ve DOKUNMATİK KALEM: “LENOVA MIIX 720” ve“ACTIVE PEN 2” ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

0
Paylaş
LENOVO'DAN 2'Sİ 1 ARADA BİLGİSAYAR ve DOKUNMATİK KALEM: “LENOVA MIIX 720” ve“ACTIVE PEN 2” ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Microsoft’un piyasada olan Surface serisi, ikisi bir arada bilgisayar modeli ile gündeme oturmuştu. Ancak Lenovo bu yıl CES 2017’de sergilediği Miix modeliyle, Surface‘ye karşı gerçekten çok iddialı bir rakip. Lenova çıkarılabilir tablet ve dizüstü bir bilgisayar. Yanında gelen Active Pen 2 kalemiyle, yaratıcı tasarımlara olanak sağlıyor.

12 inç büyüklüğündeki QHD ve 2880×1920 piksel çözünürlükte ekranı ile kullanıcılara sunulacak. Miix 720, işlemci olarak Intel Core i7 modeline sahip. 1 TB SSD depolama alanı, 16 GB RAM DDR4 gibi donanım özellikleri ile gelen Miix 720, 8 saate kadar pil ömrüne sahip. Kapalı olduğu halde telefonunuzu şarj edebilme özelliğine sahip, açık USB bağlantı noktasına sahip. Klavye, ekrandan hafifçe çekilerek yerinden çıkıyor. Klavye yerinden çıkarıldığında elimizde büyük boyutta Windows 10 tableti kalıyor.1kg civarı ağırlığa ve 14.6 mm kalınlığa sahip bu tasarım, özellikle iş hayatında ve sık seyahat halinde olanlar için vazgeçilmeyecek bir cihaz. Ekranın çok keskin ve zengin grafiğe sahip olması, bilgisayar severleri mutlu edecek bir özellik.

Yüz tanıma özelliğine sahip Miix 720, 150 derece açıya sahip ayakları sayesinde ve güzel duruşuyla büyüleyici bir yapıya sahip. Lenova Active Pen 2 sayesinde 4096 seviyeli basınç hassasiyetle, dokunuşlarınızı resmen süsleyecek. Arka tarafında 5MP, ön tarafında ise Windows Hello Teknolojisiyle 1MP çözünürlüğü olan kameraya sahip.

Lenova Miix 720, 999.99$ fiyatıyla Nisan ayından itibaren kullanıcılara sunulacak. Active Pen 2 ise Şubat ayından itibaren 60$ fiyatla satışa sunulacak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.