Ana Sayfa İnceleme KALP RİTMİNİ İZLEYEN AKILLI BİLEKLİK: TOMTOM SPARK 3

KALP RİTMİNİ İZLEYEN AKILLI BİLEKLİK: TOMTOM SPARK 3

0
Paylaş

TomTom Akıllı Bileklik sayesinde gün içerisinde kalp ritminizi izleyebilirsiniz. Ayrca fitness takip cihazı olarak da kullanabilirsiniz. 24 saatlik zaman diliminde kalp atışlarınızı, yapmış olduğunuz yürüyüş mesafesini, yaktığınız yağ ve kaloriyi analiz edebilme özelliğine sahip .

Farklı renk seçenekleri ile beraber çok şık bir tasarımada sahip olan akıllı bileklikler, telefonunuza da entegre olabilmekte yani eşleşebilmekte. Böylece telefonunuzdan günlük yapmış olduğunuz işlemler hakkında bilgi alabilirisiniz. TomTom‘un ilk fitness takip cihazı olma özelliğinide taşıyor ayrıca, TomTom Touch. TomTom ayrıca son uluslararası fuarda TomTom VIO, TomTom TOUCH, TomTom ADVENTURER, TomTom SPARK 3, TomTom CURFER, TomTom RUNNER 3 ve TomTom GO satnav ürünlerini de tanıttı. Bunlardan TomTom Spark 3 ve Runner 3, GPS özelliği sayesinde doğa severler için ayrıca mükemmel bir kolaylık sağlamakta.

tomtom_sports_touch_rangeshot-0

3GB depolama sayesinde de ayrıca müzik dinlemek için de kullanılabılıyor. 3. nesil bir ürün olan TomTom Spark 3‘ün en önemli özelliklerinden biri de rota keşif özelliğinin olması. Böylece başlangıç ve bulunduğumuz konumları görebilmenizi sağlıyor ve isterseniz de rotanızı, saatinize yükleyebiliyorsunuz. Sporcular için ideal, şık bir tasarıma ve farklı renk seçeneklerine sahip bu cihaz oldukça da kullanışlı.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.