Ana Sayfa İnceleme KABLOSUZ HOPARLÖR CREATİVE WOOF ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

KABLOSUZ HOPARLÖR CREATİVE WOOF ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

0
Paylaş

Micro boyutlara sahip bu kablosuz hoparlör ,ses kalitesi açısından oldukça iyi bir performans sunuyor. Paslanmaz çelik ve plastikten üretilen creative woof kablosuz hopalör, yapı olarak da oldukça sağlam ve elinizin avuç içine sığıcak kadar küçük.

255 gr ağırlık, 7.4 cm daire çevresi, 6.5 cm yüksekliğe sahip bu cihaz kolayca taşınabilir bir yapıya sahip. Bluetooth 3.0 ve altı cihazlarla rahatlıkla çalışabilen hoparlöre, ortalama 7 metre mesafeden bluetooth sayesinde kolayca bağlantı sağlabiliyorsunuz. Bağlantı sağlandıktan sonra da sesli olarak geri bildirimde bulunuyor. Bağladığınız cihaz iOS işletim sistemi yüklü bir cihazsa, ekranda pil yüzdesini de görmenizi sağlıyor.

pdt_21993.png.ashx

Farklı renk seçenekleri ile oldukça güzel bir görüntüye de sahip. 6 saatlik pil ömrü bulunan Creative Woof, micro USB ile şarj edilebilmekte. Cihazın alt kısmında da şarkıları değiştirebileceğiniz, sesi yükseltip alçaltabileceğiniz veya oynat-durdur yapabileceğiniz tuş kombinasyonları bulunmakta. Micro USB ve aux girişi de bulunan cihazın üst kısmında bluetooth ve gelen çağrıları yanıtlamanıza yarayan tuş bulunmakta. Ayrıca cihazın yer tutuşu açısından, cihazın alt kısmı yumuşak bir plastikten oluşturulmuş. Woof, boyutunun aksine oldukça iyi ve yüksek bir ses kalitesi sunuyor; fazlasıyla tatmin edici, net bir ses kalitesi ile müziklerinizi dinleyebirsiniz. Bunların yanısıra hoparlöre entegre edilen mikrofon sayesinde de görüşmelerinizi Woof üzerinden sağlayabiliyorsunuz. Creative Woof, gerçek anlamda yüksek ses kalitesi, taşınabilirliği ve sağlamlığı açısından oldukça kaliteli bir cihaz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.