Ana Sayfa Haberler JUO LED Ampül ile Evinize Parti Ortamı Havası Katın!

JUO LED Ampül ile Evinize Parti Ortamı Havası Katın!

0

‘Akıllı’ temâsı ile her geçen gün günlük hayatımızdaki payını bir kademe daha arttıran teknoloji, her alanda olduğu gibi aydınlatma ürünleri grubunda da pratik ve kolay ulaşılabilir çözümler sunmaya devam ediyor. JUO firması tarafından geliştirilen akıllı LED ampüller, çok kısa bir süre içerisinde evinizi hareketli bir parti evine dönüştürebiliyor. Sahip olduğu entegre ses düzeneği sayesinde yalnızca aydınlatma anlamında değil, işitsel anlamda da keyif almanızı sağlayabilecek opsiyonlara sahip olan ürünü, akıllı telefonuna yükleyeceğiniz JUO akıllı uygulaması sayesinde kontrol edebiliyorsunuz.

JUO LED Ampül ile Evinize Parti Ortamı Havası Katın!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlar için geliştirilen mobil uygulama üzerinden Bluetooth bağlantısı yardımıyla kontrol edilebilen JUO Akıllı LED Ampul ile hem evinizi rengarenk aydınlatabilir, hem de ampul üzerinde entegre olarak bulunan hoparlör yardımıyla, akıllı cihazlarınızdan müzik dinleyebilirsiniz. Mobil uygulama üzerindeki RGB paleti ve parlaklık ayarı sayesinde ışığınızın rengini ve şiddetini kişisel olarak belirleyebilirsiniz. 10Watt (RMS) ses çıkış gücüne sahip olan entegre hoparlör ile iTunes, Spotify ve diğer üçüncül müzik uygulamalarından müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz müzik ile eşzamanlı olarak ses çıkış entegrasyonu sağlayabilen ekolayzır modu sayesinde evinizde mini bir parti ortamı oluşturabilirsiniz.

Ülkemizde 99₺ fiyat etiketiyle satışta olan JUO LED ampülü https://www.teknostore.com üzerinden satın alabiliyorsunuz. Toplam 6W elektrik güç tüketimine sahip olan ampül, 273 lümen ışık şiddetine sahip. Bu da 20-25 metrekarelik ortalama bir odada parti ortamı oluşturabileceğiniz anlamına geliyor. Akıllı cihazlar ile Bluetooth 4.2 bağlantısı üzerinden eşleşebilen ürünün maksimum çekim mesafesi ise yaklaşık 10 metre.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA