Inca IM-333NX 300Mbps ADSL Modem Kurulumu (Resimli Anlatım)
  • Inca IM-333NX 300Mbps ADSL modem kurulumunu, web arayüzünden hızlı kurulum olarak yapmak için bir internet tarayıcısı açıp, adres satırı bölümüne http://192.168.1.1 adresini yazarak Enter tuşuna basınız.
  • Gelen kimlik doğrulama sayfasında, Kullanıcı adı (User Name) ve Şifre (Password) yazınız ve Girip Yap(Login) butonuna tıklayınız. Fabrika ayarlarında web arayüzü kullanıcı adı adminşifresi admin’dir.

Inca IM 333NX Kurulum 1 Web kurulum sayfası açılacaktır. Gelen ekranda üst kısımdaki “Hızlı Kurulum” menüsüne tıklayınız. Açılan sayfada sol tarafta bulunan “Hızlı Kurulum” menüsüne ve daha sonra “Başla” butonuna tıklayalım. Kurulum işlemlerine başlayacağımız sayfa açılacaktır.

Inca IM 333NX Kurulum 2 Açılan sayfada, arayüzde hangi işlemlerin yapılacağı adım adım göterilmektedir. Burada “İleri” diyoruz.

Inca IM 333NX Kurulum 3İlk ekranda PCV Ayarlarını yapıyoruz “VPI: 8”, “VCI:35” olarak ayarlanmış ise “İleri” butuna tıklıyoruz.

Inca IM 333NX Kurulum 4 ISS Bağlantı Türü ekranında PPPoE/PPPoA seçeneğini işaretleyerek “İleri” butonuna tıklayınız

Inca IM 333NX Kurulum 5 PPPoE/PPPoA ekranında “Kullanıcı Adı” yazan yere servis sağlayıcınızın (ISS) verdiği kullanıcı adınızı ve Şifre yazan alana da verilen şifreyi yazarak “İleri” butonuna tıklayınız.

Inca IM 333NX Kurulum 6Kablosuz Ayarlar sayfası gelecektir. SSID ve Kimlik Doğrulama Türü alanları açılacaktır.

Inca IM 333NX Kurulum 7 Kablosuz ağ adınızı değiştirmek istiyorsanız, SSID kısmına Türkçe karakter kullanmadan bir kablosuz ağ adı yazabilirsiniz. Kimlik Doğrulama Türü alanı Devre Dışı olarak gelir; kablosuz özeliğini kullanacak iseniz Kimlik Doğrulama Türü kısmını açık hale getirip, güvenlik modunu WPA2-PSK seçerek kablosuz ağ şifrenizi oluşturup “İleri” butonuna tıklayınız.

Inca IM 333NX Kurulum 8 “Hızlı Kurulum Tamamlanmıştır!!” başlıklı sayfa açılacaktır. Girdiğiniz bilgilerde herhangi bir hata yok ise “İleri” butonuna tıklayınız.

Inca IM 333NX Kurulum 9“Değişiklikler kaydedildi” bilgilendirme sayfası geldikten sonra, “Kapat” butonuna tıklayarak internetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Inca IM 333NX Kurulum 10

Son Güncelleme 3 Mayıs 2017 Yazar

1 Yorum