iBeesoft Free Data Recovery ücretsiz veri kurtarma programı nedir?

iBeesoft Free Data Recovery

Veri kaybı yaşamak, günümüz bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi. Üstelik kaybolan ya da silinen verileri profesyonel yardımla kurtarmak çok zor ve maliyetli. iBeesoft Free Data Recovery ise; bu işi ücretsiz yapabilmesi ve Windows 11 uyumluluğu ile dikkat çekiyor.

Artık en bireysel işlerimizden profesyonel yaşantımıza kadar her şeyi bilgisayar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Hal böyle olunca da veri güvenliğimiz kritik bir hal almaya başladı. İnsanlar, kullandıkları depolama birimlerinde hem özel hem de profesyonel hayatlarının bir kopyasını tutuyorlar.

Beesoft Free Data Recovery’nin ön plana çıkan ilk özelliği, Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 11; ile tam bir uyum içerisinde çalışıyor olması. Windows 11 için Ücretsiz Veri Kurtarma Yazılımı; bu özelliği sayesinde kaybolan ya da yanlışlıkla sildiğiniz verilere ulaşmak, Windows 11’de de mümkün oluyor. Ayrıca bu yazılım üzerinden fotoğraflardan videolara, 1.000’den fazla silinmiş veriye ulaşabilme imkanı sunuyor. Bu da iBeesoft Free Data Recovery’yi hem bireysel dosyalarınız hem de profesyonel yaşantınızda kullandığınız dosyalar için kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bazı yazılımlar, veri kurtarma konusunda kısıtlamalarla doludur. Bu program ise; bu durumu ortadan kaldırıyor. Bu uygulamayı kullanarak sabit ya da taşınabilir diskler ile USB belleklerdeki verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Herhangi bir sebepten ötürü silinmiş ya da kaybolmuş olan dosyalar, bazen bozulabilirler. Bu durum, özellikle de fotoğraf ve video gibi dosya türlerinde can sıkıcıdır. Yazılım, kaybolan veya silinen fotoğraf ile videoların onarılmasına da imkan tanıyor.

iBeesoft Free Data Recovery, 2 GB’ye kadar veri kurtarma işlemini ücretsiz olarak yapabiliyor. Bu boyut, pek çok kullanıcı için en önemli verilerin kullanılabileceği anlamına geliyor.