Kütüphaneler ilk bakışta eski moda görünüyor. Libby  Bununla birlikte, birçok kütüphane eşyalarını her zaman günceller ve orada oldukça modern eğlenceler elde edebilirsiniz. Bazı kitaplıkların filmleri, bazılarının sesli kitapları ve belli ki hepsinin normal kitapları var. Hatta bazı durumlarda kütüphane kartı ile ücretsiz olarak e-kitap kiralayabilirsiniz. Bütçeyle yapılacak şeyler bulmak için harika bir yol. Tek sorun, bu konuda yardımcı olabilecek yalnızca bir avuç uygulama olmasıdır. İşte Android için en iyi kütüphane uygulamaları.

Google Haritalar

Google Haritalar, kitaplık uygulamaları için biraz yetersiz bir seçimdir, ancak bu, iyi olmadığı anlamına gelmez. yerel kitaplığınızı bulmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Nispeten kısa bir mesafede birden fazla kütüphanenin bulunabileceği daha büyük şehirlerde daha da kullanışlıdır. Ek olarak, Google Haritalar açılış ve kapanış saatleri, yol tarifleri ve hatta incelemeler gibi şeyleri gösterir.

Başka şekillerde yardımcı olur. Diğer kullanıcılar kütüphanenin fotoğraflarını yayınlamış olur ve genellikle kütüphanenin resmi web sitesi bağlantısını orada da bulabilirsiniz. Yine, kötü bir seçim ama yine de iyi bir seçim.

okumaya devam edin: Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Hoopla Digital

mobil kutuphane1

Hoopla Digital, Android’deki en güçlü kütüphane uygulamalarından biridir. Filmlerden kitaplara uzanan bir milyondan fazla kitaptan oluşan bir kütüphaneye sahiptir. Uygulama, tümüne ücretsiz ve reklamsız olarak erişmenizi sağlar. Kayıt olmak için ihtiyacınız olan tek şey gerçek, fiziksel bir kütüphane kartıdır. Diğer bazı özellikler arasında çevrimdışı destek, 7/24 erişim bulur ve cihaz değiştirmeniz gerekirse ilerlemenizi senkronize eder.

Bu, görmekten hoşlandığımız türden şeyler. Temelde kütüphane erişimi olan herkesin çok zorlanmadan kullanabileceği dev bir kütüphanedir. Özellikle çeşitli ortamlarda bulunan geniş içerik yelpazesini seviyoruz. Bu, ilk olarak önereceğimiz uygulamalardan biridir.

Libby by overdrive

OverDrive’ın bir uygulaması olan Libby, Hoopla Digital’e çok benziyor, ancak öncelikle kitaplara odaklanıyor gibi görünüyor. Milyonlarca normal e-kitap ve sesli kitap var. Bunları kütüphane kartınızla “ödünç alırsınız” ve tam erişime sahip olursunuz. Uygulamanın diğer bazı özellikleri arasında Kindle’ınıza kitap gönderme (yalnızca ABD’de) ve Android Auto desteği yer alır ve uygulama, cihaz değiştirdiğinizde ilerlemenizi senkronize eder.

Hoopla gibi, Libby de reklamsız veya uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsizdir. Normal bir kütüphanede olduğu gibi erişiminiz olması dışında temelde bir e-kitap kütüphanesi gibidir. Bu okuyucular için mükemmel bir uygulama.