Ana Sayfa İnceleme Hem Dayanıklı Hem Şık Hemde Akıllı Bir Saat Tissot SMART-TOUCH

Hem Dayanıklı Hem Şık Hemde Akıllı Bir Saat Tissot SMART-TOUCH

0
Paylaş

Dünyanın en kaliteli ve en çok satış yapan saat markalarından olan Tissot geçtiğimiz günlerde yeni akıllı saati Smart-Touch’u tanıttı.

Buram buram isviçre saati kokan ve oldukça sportif bir tasarıma sahip olan Tissot Smart Touch’u akıllı telefonunuzla eşleştirerek kullanabiliyorsunuz.

45mm’lik kasaya sahip olan ürün Tissot’un Tissot T-Touch modelinden esinlenerek geliştirilmiş. Bu anlamda Smart Touch’u Tissot’un T-Touch ailesinde bulunan modellerinin bir üst modeli olarak görebiliriz.

İçerisinde bulunan pil sayesinde bir yıl pil değişimi olmadan çalışabilen Tissot Smart Touch aynı zamanda kendisini güneş enerjisiyle şarj edebiliyor. Ancak saati güneş ışığına hiç çıkarmadan kullandığınızda içerisindeki pil sizlere 1 yıllık kullanım imkanı sağlıyor.

saat1

Kişisel zevk ve tercihlere göre kasa ve kayış malzemesi optimize edilebilen Tissot Smart Touch piyasadaki diğer akıllı saatlere nazaran biraz daha sade duruyor. Akıllı saat konusunda 30 farklı fonksiyonu bulunan Tissot Smart Touch’u içerisinde bulunan GPS çipi sayesinde telefonlarınızdaki navigasyon programlarında GPS anteni olarak kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda dahili GPS çipi sayesinde hava durumu,sıcaklık,yükseklik,basınç ve pusula özelliklerini saatin ekranından takip edebiliyorsunuz.

Akıllı telefonunuza yüklenen mobil uygulama sayesinde ise saat üzerindeki tüm verilerin,zaman diliminin, tarih saat ayarlarının senkronizasyonunu sağlamanız mümkün.

Piyasadaki diğer akıllı saatlere nazaran daha küçük bir ekranı bulunan Smart-Touch ile mesaj okuma gibi işlemleri yapamıyorsunuz. Ancak ürünün akıllı telefonunuza bağlamadan da kullanabiliyorsunuz. Bu özellik piyasadaki bir çok akıllı saatte bulunmuyor.

Kutu içeriğiyle birlikte gelen “Find it” çipi maceraseverler için oldukça iyi bir donanım. Find it çipinizi başlangıç noktanıza bırakıp ormanın derinliklerine dalıp kaybolsanız bile Smart-Touch sizi “Find it” çipinizin bulunduğu yerlere götürüyor.

Ortalama satış fiyatı 1000-1200$ seviyelerinde olan ürünün ülkemizde 3000 tl seviyelerinden satışa sunulması bekleniyor. Hem uzun yıllar kullanılabilecek kaliteli ve şık bir saat hemde akıllı saat özelliklerine sahip olan bir saat almak isterseniz Tissot Smart-Touch tam sizlere göre..

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.