Google Play teklif ver butonu
Play Store’a teklif ver seçeneğiyle artık daha indirimli uygulama satın alınabilecek.

Play Store, Android cihazınıza yükleyebileceğiniz milyonlarca uygulama, oyun, medya vb. içeren devasa bir pazar yeridir. Google Play teklif ver butonu geldi.

Ancak keşfedilebilirlik ve aranabilirlik, özellikle geliştiricilerin ve yayıncıların iyi satışları ve anlaşmaları için bazen bir sorun teşkil etmektedir.

Şimdi, kullanıcıların seyahat, alışveriş, medya ve eğlence, fitness ve Play Store’da alabileceğiniz diğer fırsatlar gibi çeşitli kategorilerdeki uygulamalar ve oyunlar için en iyi ve iyi teklifleri bulmalarına yardımcı olacak yeni bir Teklifler sekmesi sunuyorlar.

“Beğenebileceğiniz uygulamalar için teklifler” gibi bölümler bulacaksınız.

Platformda bulunan bazı en iyi uygulama ve oyunların geliştiricileriyle ortak olduklarını söylediler, ancak umarız bağımsız geliştiriciler ve distribütörler de adil bir şekilde sarsılırlar.

googleplay resim 2
Google ücretsiz teslimat, ücretsiz yolculuklar, paket teklifler ve çeşitli ödüller gibi şeyler sunacak

30 günlük ücretsiz deneme veya ücretsiz indirme

Teklifler sekmesinde göreceğiniz fırsatlardan bazıları, uygulamalarda sınırlı süreli satışları ve uygulama içi satın alımları içerir. İkincisi, çoğunlukla oyunlarda bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz jetonlar ve öğelerle ilgilidir.

Ayrıca ücretsiz teslimat, ücretsiz yolculuklar, paket teklifler ve çeşitli ödüller sunacak uygulamalar da bizleri bekliyor diyebiliriz.

Ayrıca, satın almak veya kiralamak için hangi filmlerin ve kitapların indirimli olduğunu da göreceksiniz. Bu özellik sayesinde 30 günlük deneme sürümlerini kullanacağız.

Teklifler sekmesi, kullanıcıların Play Store’un sunabileceği en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olur. Ancak, yeni kullanıcıları çekmek ve mevcut kullanıcıları korumak için özel teklifleri var. Ve bu uygulamaların keşfedilmesi için de bir şans. 

Aralarından seçim yapabileceğiniz ve göz atabileceğiniz tonlarca uygulama olduğundan, platformda keşfedilebilirlik gerçekten zor.

Bu limit, bize harcama sınırı koymuyor; daha çok bir uyarı işlevi görüyor. Eğer belirlediğiniz limite yaklaşırsanız, Google sizi bir bildirim yardımıyla uyarıyor. Bundan sonrası yine size kalmış.

Google Play Store uygulamasının altındaki gezinme çubuğunda Teklifler sekmesini bulacaksınız.

Son Güncelleme 2 Mart 2022 Yazar Pınar Güldökmez