Ana Sayfa Destek Karşınızda Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı Freebuds 4i

Karşınızda Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı Freebuds 4i

0

Uzak doğulu teknoloji üretici Huawei akıllı telefon pazarında olduğu gibi giyilebilir teknolojiler alanında da ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Akıllı saatlerin ardından giyilebilir teknolojiler alanının ikinci lider ürün grubu olan kablosuz kulaklılar grubuna yeni bir ürün daha sunan  Huawei’nin bu alandaki en yeni ürünü ise Huawei Freebuds 4i oldu. Kırmızı, beyaz ve siyah renk olmak üzere 3 farklı renk geçeneği bulunan Huawei Freebuds 4i’yi sizler için inceledik.

Freebuds 4i 200 güne varan Stand By pil kullanım süresiyle dikkat çekiyor. Açık ve kapalı alanlarda 22dB’e kadar gürültü engelleyen özel statik sensöre sahip olan ürün kullanıcılara, 10 saate varan müzik dinleme ve 7.5 saate varan telefonla konuşma süresi sunabiliyor. Muadillerine ve geçtiğimiz dönemlerde Huawei’nin envanterinde yer alan haleflerine nazaran %10 daha küçük bir şarj ünitesiyle tüketicilere sunulan Freebuds 4i, şarj kutusu sayesinde müzik dinleme ve telefonla konuşma sürelerini 22 saate kadar uzatabiliyor. Ayrıca ürünün şarj ünitesi üzerinden 10 dakikalık şarj süresiyle 4 saat özel kullanım süresi sunabildiğini de hatırlamak isteriz. Ürünün şarj ünitesi 220 Mah kapasiteye sahip iken, kulaklıklarda ise 55 Mah kapasiteli Li-Polymer pil yer alıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Hem iOS hemde Android olmak üzere tüm mobil işletim sistemleriyle tam donanım özelliği ile uyumlu şekilde çalışabilen Freebuds 4i, ülkemizde teknoloji mağazalarında 749₺ tavsiye edilen satış fiyatı etiketiyle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Ayrıca ürün ülkemizde bulunan Huawei mağazalarından satın alınması durumunda, kullanıcılara Huawei Akıllı Tartı 3 veya Huawei Band 4 alışverişlerinde kullanabilecekleri 150₺’lik hediye çeki opsiyonu kazandırıyor.

 

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA