Bu yıl evden çıkıp dolaşmayı başarmış olsanız da olmasanız da, fotoğraflarınızı. Google Fotoğraflar’a yüklüyorsanız. Görünüşe göre Google Fotoğraflar 2021 en iyi koleksiyonunu alacaksınız. Fotoğraf depolama uygulaması. Bu yılın sonuna sadece birkaç hafta kaldığımız için bu koleksiyonu kullanıcılara göstermeye başladı. Bu, otomatik olarak oluşturulmuş bir koleksiyon gibi görünüyor. Bu nedenle Google’ın yapay zekasının, fotoğraf açısından, geçen yıl olanların “en iyisini” gerçekten verebilmesini beklemeyin.

Bu Best Of fotoğraf koleksiyonu, Google’ın geçtiğimiz yıllarda yaptığı bir şeydir ve size o yıla ilişkin iyi hissettiren bir fikir verme amaçlıdır.

Google Fotoğraflar, 2021'in En İyi Koleksiyonunu Sunuyor

Geçtiğimiz birkaç yıl çoğu insan için pek iyi geçmedi. En azından bu yılın ikinci yarısında bazıları dışarı çıkmaya ve bazı ekonomiler açılmaya başladı. Bu, dışarıda daha fazla fotoğraf çekildiği ve dolayısıyla daha fazla anı yaratıldığı anlamına gelir.

Google Fotoğraflar aslında oldukça iyi bir. Anılar koleksiyonuna sahiptir ve size o gün neler olduğunu hatırlatmak için özet akışınızın en üstünde özel günlük.

Anılar farklı koleksiyonlar oluşturmak üzere yazılım algoritmaları kullanır. Bu, insanların fotoğraflarını farklı albümlerde toplama şekline benzer şekilde çalışır. Ancak yalnızca yazılıma güveniyorsanız, bazen belirli bir koleksiyonda yanlış girişler bulabilirsiniz. Google Fotoğraflar 2021 ile bir çok yenilik geliyor.

Google Fotoğraflar ile anılarınızı arşivleyelim

2021’in En İyisi koleksiyonu, özelliğin ilk kullanıma sunulmasının bir parçası olmanız koşuluyla, uygulamanızı açtığınızda görünmelidir. Size son 12 aydan yüklenen rastgele sayıda resim verecektir.

Resimlerden belirli bir zamandan beri, bu genişlemeyle ilgili planlamalardır. Bunun üzerine bir da plan yok, bu amaç Ocak’den bu yana fotoğraf olarak gelenlerin bir proje ile ilgili. Kendi En İyi Koleksiyonunuzu oluşturmadığınız ve yüklediğiniz her şeyi tamamlamadan geçirmekte olduğunuz Google Fotoğraflar’ın boyutu için ne bulduğunuzu araştırıyorsunuz.

Google Fotoğraflar 2021 En İyisi. Kullanıcıların bu fotoğrafları basmak ve bir albüme veya albüme istemeleri durumunda. Google’ın kitap kitabı hizmetini tanıtmasının bir yolu gibi görünüyor. Şimdilik, göremiyorsanız, sonuna kadar seçmeyi seçmeniz için. Ayrıca Google Fotoğraflarda yedekleme yapma konusunda desteğe ihtiyacınız var ise Youtube videomuza göz atabilirsiniz.