Ana Sayfa Sosyal Medya instagram, 2022’de Bazı Yeni Özellikler Getirecek

instagram, 2022’de Bazı Yeni Özellikler Getirecek

0
11858 teknik destek

2016’da tanıttıkları Instagram’ın algoritmik beslemesiyle yaşamayı öğrenmiş olsak da, kronolojik versiyonunu hatırlayan çoğu kullanıcı için hala çok popüler bir şey değil. Ancak görünen o ki, 2022 başlarında kronolojik beslemeyi geri getirecekleri için sonunda yaygarayı dinleyen güçler. Ancak, her şeyin eskisi gibi olacağı tam olarak insanların beklediği gibi olmayacak. İnstagram bunun yerine, yayınınızı platformda görüntüleme seçeneklerinden biri olacaktır.

Instagram ve gençlerin güvenliğiyle ilgili Senato oturumu sırasında Adam Mosseri, 2021’in ilk çeyreğinde kullanıma sunmayı düşündükleri kronolojik beslemenin sürümü üzerinde çalıştıklarını paylaştı. İnsanlara sahip olma seçeneği sunmak istediklerini söyledi. İnstagram, 2022’de Bazı Yeni Özellikler Getirecek. İsterlerse bu besleme. Ve son birkaç yılda Instagram beslemelerinin nasıl göründüğünden memnun olmayanların geri bildirimlerine dayanarak, birçok insan bunu gerçekten isterdi.

Instagram Twitter hesabı, herkesi kronolojik beslemeye geri çevirmeyeceklerini. Bunun yerine bunun kullanıcılar için mevcut seçeneklerden biri olacağını açıkladı. Kendileri için ne tür bir beslemenin işe yarayacağını seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. Bunca yıldır kullandığımız algoritmik beslemeye zaten alışmışlarsa, muhtemelen buna bağlı kalıyorlar. Elbette, kronolojik bir besleme, kullanıcı etkileşimini azaltma riski taşır; bu, muhtemelen bu temel özelliklerin yeniden uygulanmasının bu kadar uzun sürmesinin nedenlerinden biridir.

İnstagram da ki en trend yenilikler.

Kronolojik olarak sıralamanın sosyal medya sorunlarının nihai çözümü olmadığını da belirtmekte fayda var  örneğin botlar ve yanlış bilgilendirme kampanyaları, feed’inize spam göndermeye devam edebilir. Ancak gönderileri sırayla görmeye geri dönmek istiyorsanız, bu seçeneği önümüzdeki yılın başlarında alacaksınız.

11858 teknik destek

Son zamanlarda, takip etmediğiniz ancak beğenebileceğinizi düşündükleri hesaplardan önerilen gönderiler eklemek gibi, özet akışınızı görüntülemenin başka yollarını test ediyorlar.

Instagram yıllardır algoritmik beslemesinin kronolojik beslemeden daha iyi olduğu konusunda ısrar ediyor. Görünüşe göre bu insanlar nihayet gelecek yıl dileklerini gerçekleştirebilecekler.

Bazıları, kullanıcıların yayınlarını Ana Sayfa. Sık Kullanılanlar veya Takip Edilenler olarak sıralamalarına izin verecek bir test de tespit etti. Instagram, seçtiğiniz arkadaşlarınızdan gelen gönderileri size gösterecek ve böylece feed‘de daha yüksek olacak şekilde bir favoriler akışı üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

Kronolojik besleme seçeneğinin nasıl çalışacağı konusunda henüz ayrıntılara sahip değiliz. Muhtemelen 2022’ye kadar ne zaman test etmeye başladıkları ve ilk çeyrek. Resmi olarak ne zaman piyasaya sürdükleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

 

 

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikGoogle Fotoğraflar, 2021’in En İyi Koleksiyonunu Sunuyor.
Sonraki İçerikTelegram, Mesajlar Düzenini ve Güvenliğini Artırıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.