Ülkemizde akıllı telefonlara uygulanan taksit kısıtlamasının ardından daralan akıllı telefon pazarı, birçok markanın satış grafiğini aşağı yönde hareket ettirdi. Bir yandan yükselen kur oranları, diğer yandan getirilen taksit kısıtlarıyla mücadele eden birçok akıllı telefon markası ise bu dar boğazı çeşitli finans kuruluşlarıyla yaptıkları özel anlaşmalarla aşmayı planlıyorlar. Bunun son örneğine ise, iç pazarın en aktif oyuncuları arasında yer alan General Mobile firması ve ülkemizin en büyük finans kuruluşlarından Akbank arasında yapılan özel kampanya duyurusu ile rastladık.

General MobileAkbanku2019tan 6 Taksit Fırsatı 3

Yasal süreçleri de göz önünde bulundurarak geliştirilen bu kampanyada, General Mobile’ın ürün gamında yer alan kafa modelleri peşin fiyatına 6-ay vade ile satın alabiliyorsunuz. Vade imkanları, Akbank tarafından tüketicilere sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi kapsamında sağlanıyor. General Mobile & Akbank işbirliğinde gerçekleştirilen bu kampanyada satın alınabilecek akıllı telefon modellerini ve vade oranlarını sıralamak gerekirse:

General Mobile GM 9 Pro: 282,88 x 6 taksit

General Mobile’ın amiral gemisi ve kendi segmentinin en iyi kameralarından birine sahip olan ve 3800 mAh yüksek pil kapasitesi sayesinde 20-saate varan kesintisiz video izleme olanağı sunan GM 9 Pro’ya sahip olmak isteyen Akbank Direkt kullanıcıları, 282,88₺ x 6 taksit ile akıllı telefona ulaşabilecekler.

General MobileAkbanku2019tan 6 Taksit Fırsatı 2

General Mobile GM 8 Android One: 166,33 x 6 taksit

Fotoğraf severlerin favorisi, ‘Google Fotoğraflar’ uygulaması sayesinde ücretsiz ve sınırsız olarak depolama alanı sunan ve flaş destekli 13MP çözünürlüklü selfie kamerası ile yüksek kalitede fotoğraf deneyimi de yaşatan GM 8 Android One’a sahip olmak isteyen Akbank Direkt kullanıcıları ise, peşin fiyatına 6-taksit kampanyası ile ayda 166,33₺ taksit ile satın alınabiliyor.

General Mobile GM 8 Go : 133,03 x 6 taksit

Dünyadaki ‘Android Go’ temalı ilk ürün olan, kullanımı kolay uygulamaları ile akıllı telefona ilk adım konseptinde pazara sunulan ve başarılı kamerası ile dikkat çeken GM 8 Go‘ya sahip olmak isteyen tüketiciler, Akbank Direkt kredisi ile bu ürüne ayda 133,03₺ taksit ile 6-ayda sahip olabiliyorlar.

General MobileAkbanku2019tan 6 Taksit Fırsatı 1

İlgili kredi imkanları, Akbank’ın mobil internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direct üzerinden gerçekleştirilecek başvurular ile kullanılabiliyor. 31 Mayıs 2019’a kadar geçerli olacak özel finansman kampanyasından faydalanabilmek için www.generalmobile.com/tr adresi üzerinden gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.