Ana Sayfa Mobil Gear S3 Frontier Telefondan Bağımsız Olarak İnternete Nasıl Bağlanır

Gear S3 Frontier Telefondan Bağımsız Olarak İnternete Nasıl Bağlanır

0

Samsung akıllı saat serisinde kullanım kolaylıkları ile öne çıkan modellerden olan Gear S3 Frontier birçok özelliğe sahip. Akıllı saatler telefonlardan bağımsız olarak da kullanılabilmektedir. Bu kullanım özelliklerinden biri de telefonunuza bağlı olmadan internet bağlantısı kurabilirsiniz. Menüsü kolay ve anlaşır olan Gear S3 Frontier de bu işlemde kolayca yapılabilmektedir. Nasıl yapabileceğimize bakalım.

Gear S3’ü Wi-Fi ağına bağlamadan önce bağlı olduğu mobil cihaz ile bağlantısının kesmeniz gereklidir. Bağlantıyı kestikten sonra ana ekrandan ‘Ayarlar’ ikonuna tıklıyoruz. Çerçeveyi çevirerek veya dokunmatiği kullanarak menüden ‘Bağlantılar’ seçiyoruz.

 

               

Bağlantılara tıkladıktan sonra gelen ekrandan ‘wifi’ seçip açık konuma getiriyoruz. Açtığınızda ‘otomatik’ seçili olacaktır. Ekrana uyarı metni gelir ‘tamam’ a basarak devam ediyoruz. Wifi açıldığında bulunduğunuz alanda önceden bağlandığınız bir var ise otomatik bağlanır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

     

Farklı bir ağa bağlanmak istediğinizde veya daha önceden bağlı bir ağ yoksa ‘tara’ seçeneğine tıklayarak yakındaki listesini görüntüleyebilirsiniz. Bağlanacağınız ağı seçip şifreyi yazmanız yeterli olacaktır. Artık telefonunuzdan bağımsız olarak internete bağlandınız.

   

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bağlandıktan sonra telefonunuz yanınızda olmasa bile uygulamaları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA