Ana Sayfa Destek Facebook’ta Canlı Yayın Bildirimleri Nasıl Kapatılır?(Resimli Anlatım)

Facebook’ta Canlı Yayın Bildirimleri Nasıl Kapatılır?(Resimli Anlatım)

0

Siz değerli okuyucularımızla bu makalemizde Facebook’ta canlı yayın bildirimlerinin nasıl kapatılacağını paylaşacağız.

Sosyal medyanın en popüler ağlarından biri olan Facebook, her geçen gün çıkarmış olduğu uygulamalarla neden popüler olduğunu kanıtlamaktadır. Çıkarmış olduğunu yeni uygulamasından biri de “Canlı Yayın” uygulamasıdır. Ancak bu uygulamanın en kötü yanı, yapılan canlı yayın sonrasında devam eden bildirimler. Bildirim ayarlarının nereden, nasıl kapatılacağı bilinmediği için Canlı Yayın” yapmak isteyen kullanıcılar, sürekli gelmekte olan bu bildirimlerden dolayı, oldukça kullanışlı ve yaygın olan bu uygulamadan yararlanmak istememektedir. Sorunun çözümünü sizler için araştırdık ve işlemleri görsel ve yazılı olacak şekilde size sunacağız. Aşağıdaki adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır.

  • İlk olarak Facebook hesabımıza giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Açılan sayfanın sağ üst tarafında yer alan ok simgesine tıkladıktan sonra karşımıza menüler gelecektir. Açılan bu menüler içerisinde, Ayarlar” menüsüne tıklıyoruz.

  • Devamında ekranın sol menüler açılacaktır. Bu menüler içerisinde yer alan Bildirimler” menüsüne tıklayıp işlemlerimizin devamını sağlıyoruz.

  • Son olarak Bildirimler” başlığı altında açılan sayfanın orta kısmında CANLI VİDEO AYARLARI” bölümünü göreceksiniz.
  • Canlı video konuşmalarına eklenen yorumlar hakkında e-posta bildirimlerini kapat
  • Canlı video konuşmalarına eklenen yorumlar hakkında e-posta bildirimlerini

seçeneklerinin olduğu bu kısımdan Canlı Video ayarlarınızla ilgili bildirimleri ister açabilir, ister kapatabilirsiniz. Şayet bildirimlerden sıkıldıysanız ve artık gelmesin istiyorsanız kapat seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

İyi gezintiler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA