Bu olmazsa olmaz uygulamalarla Wear OS veya Tizen destekli Samsung Galaxy Watch ınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Samsung akıllı saat ekosistemi, orada daha yerleşik giyilebilir platformlardan biridir. Artık Wear OS destekli Galaxy Watch 4 serisi tarafından yönetilen Samsung’un akıllı saat serisi, sağlık takibi , özelleştirme ve daha fazlası için birçok özellik barındırıyor. Sahip olduğunuz saate bağlı olarak, Samsung Galaxy Store ve Google Play Store’a yükleyebileceğiniz çok sayıda Galaxy Watch uygulaması bulunmaktadır. Zindeliğinizi geliştirmek veya akıllı ev aletleri ordunuzu kontrol etmek istiyorsanız, bunlar mevcut en iyi Samsung Galaxy Watch uygulamalarıdır.

Wear OS için en iyi Samsung Galaxy Watch 4 uygulamaları

  1. Spotify
  2. Google Keep
  3. Samsung Internet Browser
  4. SmartThings

Spotify

Spotify Premium aboneliğiniz varsa , Wear OS uygulamasını bileğinize yüklemek çok kolay. Parçaları ve podcast’leri Galaxy Watch 4’e indirir ve hizmet için ödeme yapıyorsanız bunları kablosuz kulaklığınıza duyarsınız. Spotify Wear OS uygulaması, “ağır rotasyon” sanatçılarınıza, çalma listelerinize ve podcast’lerinize kolay erişim sağlar ve ayrıca, çalınan parçaları diğer hoparlörlere veya cihazlara yayınlamanıza olanak tanır.

spotify 1

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Google Keep

Bileğinizden notlarınıza erişmek son derece hoş. Google Keep, bu işlemi Wear OS’de, telefonunuz ve web karalamalarınızla senkronize ederek kolaylaştırır. Cihazın klavyesini, el yazısı tanıma özelliğini veya sesinizi kullanarak doğrudan Galaxy Watch 4’ten notlar da ekleyebilirsiniz. İkincisi, özellikle hareket halindeyken saatinize yazamıyorsanız kullanışlıdır.

google keep

Samsung Internet Browser

Neden bileğinizden internette gezinmek istemiyorsunuz? Bu listeye tam gelişmiş bir tarayıcı eklemek garip görünebilir, ancak Samsung İnternet Tarayıcısının avantajları var. Ana sayfa, favori web sitelerinizle doldurabileceğiniz bir yer imleri listesinden oluşur. Tarama, küçük ekranda tuhaf ama iyi bir deneyimdir. Ancak daha iyi bir görünüm için sayfayı telefonunuza da gönderebilirsiniz.

internet

SmartThings

Samsung SmartThings, diğer Samsung akıllı ev cihazlarına sahip olanlar için olmazsa olmaz bir uygulamadır . Örneğin klima sahipleri termostatı bileklerinden ayarlayabilirler. Samsung çamaşır makinelerine sahip olanlar, yıkama döngüsü hakkında gerçek zamanlı bir durum güncellemesi alabilirler. SmartThings ayrıca kullanıcıların markanın akıllı TV’lerini kontrol etmelerine ve akıllı ışıklara kumanda etmelerine olanak tanır. Uygulama, Samsung Galaxy saatinizi bir mobil komuta merkezine dönüştürür.