Facebook Messenger ücret ödeme

Bu yazımızda sizlere dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağlarından Facebook Messenger ödeme özelliği hakkında bilgi veriyoruz.

Arkadaşlarla akşam yemeğine çıkmanın en karmaşık yanlarından birisi de gün sonun da. Sonunda hesabı bölmek ve insanlara ödemeler. Bunun gibi ve ev faturası, hediye gibi çeşitli ödemeleri bölmeniz gereken anlar için. Meta’nın yakında sizin için bir çözümü olabilir, Facebook messenger , ödemeler özelliğini getiriyor. Messenger uygulamasını da kullandıkları sürece, harcamaları da Arkadaşlarınız arasında kolayca bölmenize olanak tanıyan bölünmüş ödemeler adlı yeni bir özellik sunmaya başlıyorlar.

messenger üzerinden ödeme yapma

 İsteği grup sohbet başlığınıza göndermeden önce Facebook Pay ayrıntılarınızı da onaylamanız gerekecektir. Facebook messanger, ödemeler özelliğini getiriyor. Bu tatil sezonu, yalnızca önümüzdeki birkaç hafta içinde ABD’de kullanıma sunulmasına rağmen, onu başlatmak ve denemek için mükemmel bir zaman olacak. Sonunda daha geniş çapta ve diğer ülkelerde bulunup bulunmayacağına dair hiçbir belirti yok.

Facebook Messenger Ödemesi

Facebook Messenger Ödeme Özelliği

Bu özelliğin önümüzdeki dönemde ülkemize gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Fakat pek çok kişi Facebook üzerinden oyunlar oynuyor, yayınlar açıyor veya izleyebilirsiniz. Hatta popüler alışveriş sitelerine alternatif olarak burası üzerinden ticaretini ilerleten kullanıcılarda mevcut olacaktır. 

Dört içerik oluşturucuyla ortaklaşa oluşturulurlar ve elbette internet kişilikleriyle bağlantı verebilim. King Bach, iki “kraliyet efekti” arasında seçim yapmanıza izin verirken. Emma Chamberlain çift lofi video kamera efekti getiriyor.

Messenger ayrıca yakın zamanda çeşitli fandomlar için yeni sohbet temaları ve ses mojileri ekledi. Stranger Things 2022’de çıkıyorken de . Upside Down ile iki yeni soundmoji ve yeni bir sohbet temalı oyunla heyecanlanmaya başlayabilirsiniz. Red albümünün (Taylor’ın versiyonu) yeniden yayınlanmasını kutlamak için yeni bir Taylor Swift soundmoji’si de var.

Böylece sizlere Facebook Messenger ödeme özelliği konusunda detaylı bilgiler verdik. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.