renk değiştiren telefon

AsVivo V23 5G yeni neslin ilk cihazı. Işıkta renk değiştiren akıllı telefon Vivo V23 5G tanıtıldı. Bu telefona ait tüm detaylar makalemizde.

Şimdi Vivo, gerçekleştirdiği bir tanıtım lansmanında, Türkiye’nin telefon pazarında da satışa çıkacak olan yeni bir akıllı telefonunu tanıttı.

İlk aşamada Vivo V23 5G adlı telefonun 50 MP çözünürlüklü ön kamerası ve arka panelinde yer alan, ışıkta renk değiştiren cam yüzeyi dikkatleri üzerine topladı.

Şimdi ise bunun yarı sıra cihaz için biçilen fiyatta çok konuşulacak.

Teknik özellikler

İlk olarak Vivo V23, MediaTek Dimensity 920 işlemcisi ile donatılmıştır. 6,44 inçlik Full HD+ AMOLED ekrana sahip olan telefon, 2400 x 1080 ekran çözünürlüğü bulunmaktadır.

Aslında Vivo için son derece önemli olan akıllı telefon pazarı, şirketin gelir kaynaklarının en büyüklerinden bir tanesini oluşturuyor.

Vivo V23 5G

Giriş seviye modellerden amiral gemilerine şirketin halihazırda pek çok akıllı telefon modeli mevcut.

Vivo’nun kullanıcılarla buluşturduğu en yeni akıllı telefonu ise bu haberimizin de konusu olan Vivo V23.

Şimdi ise 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı ile raflara çıkacak. Arka panelinde yer alan özel cam yüzeyi sayesinde gün ışığına tutulduğunda renk değiştirerek tüketiciyi şaşırtmaya hazırlanıyor.

renk değiştiren telefon

Telefonun kamera donanımına göz atıldığında bir gövde gösterisi sergilediğini söylemek mümkün.

Arka panelde 64 MP çözünürlükte bir ana kamera, 8 MP geniş açı kamerası ve 2 MP makro kamera ile donatılan Vivo V23, ön panelde de 50 MP çözünürlük sağlayan ana kamera ve 8 MP çözünürlük vadeden geniş açı kamerasının yanı sıra, iki adette flaşa yer vermeyi uygun buluyor.

İlk olarak Akıllı telefon sektöründe son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor. Tasarımı ile iPhone cihazları anımsatmaktadır.

Aslında ilk bakıldığında arka kamerasındaki çift ton LED flaş ve üç lens ile göze çarpıyor.

Arka kısımdaki 64 MP ana kameraya, 8 MP geniş açılı kamera bulunmaktadır. Ek olarak 2 MP makro kamera eşlik etmektedir. Ön kamerada ise 50 MP ana kamera ve 8 MP geniş açılı bir kamera bulunmaktadır.

Hatta ön kamera ile 4K çözünürlüğe sahip HDR video çekebileceksiniz.

İşte telefonumuzun fiyatı

Vivo cihazımızın fiyatı 13.999 TL’den alıcılarını bekliyor.