Valorant en iyi vandal skini

En iyi valorant vandal skini, bir vandal skini almana, sonra bir vandal skini daha almana, daha sonra bir vandal skini almana sebep olur ve böyle devam eder gider.

Valorant’da en iyi vandal skini yazısı için hazırladığımız listeye başlamadan önce. Valorant oyununda bazı en iyi skinler oldukça pahalı olabilir.

Her bir Vandal skininin fiyatı 210 TL’den başlayarak yukarı yönlü bir yatırım gerektirir. Bu da demek oluyor ki paranızı akıllıca harcamalı ve kişisel tarzınıza uygun bir Vandal skin seçmelisiniz.

5 En İyi Valorant Vandal Skini

Tüm çıkan Vandal skinlerini inceleyerek en dikkat çekenleri seçmeye karar verdim. İşte Valorant’ta bulunan en iyi 5 Vandal skin.

Asil Vandal (Prime Vandal)

10 En İyi Valorant Vandal Skini
5 En İyi Valorant Vandal Skini

Çıkış Tarihi: 2 Haziran 2020

Fiyat: 1775 VP

En iyi valorant vandal skini unvanı Asil Vandal’a aittir. Asil Vandal’ın birinci sırada yer alması şaşırtıcı değildir. Geleceğe dair bir tema ile şık ve zarif bir görünüme sahip olduğu için Valorant topluluğu tarafından sevilen bir skindir. Ayrıca, Valorant’ın resmi olarak başlatıldığı dönemde piyasaya sürülen ilk Vandal skindir.

Asil Vandal, siyah, altın, beyaz ve mor taban renklerine sahip olup üç etki yükseltmesi ve üç renk varyasyonu bulunmaktadır. Lazerlere benzer bir mermi sesine sahiptir. Ayrıca düşmana ısırarak saldıran bir kurt başının olduğu etkileyici bir bitirici hareketi vardır. Son olarak, silahın üst kısmına parlak bir çubuk yerleştirdiğiniz bir yeniden yükleme animasyonuna sahiptir.

Ejder Ateşi Vandal (Elderflame Vandal)

10 En İyi Valorant Vandal Skini
5 En İyi Valorant Vandal Skini Hangi

Çıkış Tarihi: 7 Temmuz 2020

Fiyat: 2475 VP

Sıradaki, Valorant’ta çıkan ilk Ultra dereceli silah skinlerinden biri olan Ejder Ateşi Vandal. Ejder Ateşi Vandal, ateş püsküren canlı bir ejderha şeklinde tasarlanmıştır. Ölçülemez detaylarından dolayı oyundaki en inanılmaz ayrıntılı skinlerden biridir. Pullarından, dişlerinden, pençelerinden, gözlerinden ve ateşinden her şey gerçek gibi görünmektedir.

Varsayılan rengi koyu ve morumsu bir renge sahiptir, ancak diğer üç varyant da fantastik görünmektedir. İnceleme özelliği pek özel değildir, ancak çekme animasyonu çılgın görünür ve yeniden yükleme animasyonunda ejderha elinizden çektiği şiddetli bir şekilde şarjörü kapar. Ayrıca, bir ejderha yukarıdan ateş üfleyerek düşmanın bedenini yakma özelliğine sahiptir.

Şampiyon 2021 Vandal (Champions 2021 Vandal)

10 En İyi Valorant Vandal Skini
En İyi Valorant Vandal Skini Hangileri

Çıkış Tarihi: 16 Kasım 2021

Fiyat: 2675 VP

Sıradaki en iyi valorant vandal skini, yalnızca VCT Şampiyon 2021 turnuvası sırasında satın alınabilen özel bir Vandal skini olan Şampiyon 2021 Vandal. Şampiyon 2021 Vandal, etkinliği anmak için şık siyah ve altın renklerle gümüş ve kırmızı vurguları bir araya getiriyor. Zarif görüntüsüyle bir şampiyonu gerçekten temsil ediyor.

Renk varyasyonları olmasa da üç yükseltme seviyesine sahiptir. Oyundaki en etkileyici öldürme seslerinden biriyle birlikte “Şampiyonlar Aura”sıyla birlikte silahınız, en çok skor yaptığınızda ışıldamaya başlar. Ayrıca, birden fazla bitirici harekete sahip ilk skin olarak da dikkat çekmektedir.

İlk bitirici hareketi VCT logosuyla bir küre oluştururken, ikinci bitirici hareketi küre içinde durduğunuzda Brimstone dünyayı taşıyan ve haritayı kırmızı bir tutulma benzeri bir duruma sokan bir animasyondur.

Yıldız Belası Vandal (Araxys Vanndal)

10 En İyi Valorant Vandal Skini
En İyi Valorant Vandal Skini

Çıkış Tarihi: 10 Ocak 2023

Fiyat: 2175 VP

En iyi valorant vandal skini listemizin en yeni girişlerinden biri olan Yıldız Belası Vandal, dünyamızın yeteneklerinin ötesinde olan gelişmiş bir uzaylı ırktan ilham alan bir tasarıma sahiptir. Silah, kullanırken hareket eden kabuk benzeri bir zırh parçalarıyla kaplıdır. Temel rengi bronz renkte olup hafif mavi vurguları vardır.

Üç farklı renk varyasyonu ve üç yükseltme seviyesi bulunmaktadır. Her ateş ettiğinizde ve silahı çektiğinizde parçalar dışarı doğru hareket eder. Yeniden yüklerken daha da genişler ve inceleme sırasında tamamen açılırlar. Yıldız Belası, oyundaki en havalı bitirici hareketlerden birine sahiptir. Silahı kullanarak o round boyunca öldürdüğünüz tüm düşmanlar dağılır ve ışınlanır.

Işık Muhafızları Vandal (Sentinels of Light Vandal)

10 En İyi Valorant Vandal Skini

Çıkış Tarihi: 20 Temmuz 2021

Fiyat: 2175 VP

Işık Muhafızları Vandal, League of Legends hayranları için mükemmel bir seçenektir çünkü bir geçiş hikaye etkinliğinin bir parçası olarak piyasaya sürülmüştür. Ruination paketiyle aynı dönemde çıkarılmıştır ve bu paket, LoL hikaye etkinliğinin birinci bölümünde yer alan başka harika bir Phantom skinine sahiptir.

Işık Muhafızları Vandal, koruyucu bir aura ile kaplıdır ve Lucian ve Senna’dan esinlenmiştir. Genel görünümü Prime skinlere oldukça benzer, ancak daha karanlık bir görünüme, sihirli taşlara ve büyülü bir auraya sahiptir. Ayrıca, League of Legends karakterlerinden veya hikayelerinden esinlenen ses efektleri ve bir bitirici hareketi de bulunmaktadır. Özellikle LoL oynamaktan hoşlanıyorsanız, bu sağlam bir Vandal skinidir.

İlgili: Valorant Ping Azaltma için En İyi VPN

Asil Vandal, en iyi valorant vandal skini listemizin başında yer alır çünkü şık ve zamansız bir görünüme sahiptir. Ayrıca, yeniden yükleme animasyonu, tatmin edici ses efektleri ve sağlam bir bitirici harekete sahiptir. Popülerliği boşuna değildir.