Valorant için en iyi VPN Önerileri?

Valorant Ping Azaltma için bir VPN kullanmak, yüksek ping, gecikme, kekemelik, paket kaybı ve diğer bağlantı sorunlarından kaçınmanıza yardımcı olur.

Özel bir ağ, kullanıcının kimliğini tam olarak korumayı amaçlayan daha iyi bir genel tarama deneyimini de garanti eder.

En iyi VPN yazılımımız, 77 ülkeden 29.300’den fazla sunucuya sahiptir. Gecikmeyi azaltmak için ayarınız için en iyi sunucuyu otomatik olarak aldılar. Kısıtlama önleme ve reklam engelleyiciler dahil olmak üzere en iyi performans artırıcı özellikleri sağlar.

Valorant, Windows’ta ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çok oyunculu bir taktik FPS’dir. Her biri 5 oyuncuyla yarışan iki takım var. Oyuncunuzu ülkeye, kültüre ve beceri setine göre seçebilirsiniz.

Ne yazık ki, birçok kullanıcı Valorant oynamaya çalışırken ağ gecikmesi, paket kaybı, yüksek ping ve kekemelik gibi sorunlar yaşıyor. Grafik ayarlarını en aza indirerek bu sorunu çözmeye çalıştıysanız ancak işe yaramadıysanız, Valorant için en iyi VPN’lere göz atın.

Bir VPN, sizi uzaktaki ana bilgisayara daha yakın bir. VPN sunucusuna bağlayarak çok oyunculu oyun sırasında ping’inizi iyleşir. Bu, daha hızlı ve daha güvenilir bir İnternet bağlantısıyla sonuçlanır.

Valorant için en iyi VPN Önerileri?

Valorant ping azaltma için kullana bileceğiniz 5 VPN uygulamasını aşağıda listelenmiştir.

Private Internet Access

Valorant Ping Azaltma için en iyi VPN

Kape Technologies tarafından geliştirilen Private Internet Access (PIA). Valorant dahil olmak üzere oyun için en üst sıradaki VPN’dir. 77 ülkeden 29.200’den fazla sunucuyla birlikte gelir.

Port yönlendirme için yerel desteğe sahip olması sayesinde. PIA’yı yönlendirici ayarlarını değiştirmek zorunda kalmadan sizin ve arkadaşlarınız için oyun sunucularını barındırmak için kullanabilirsiniz.

PIA, OpenVPN, WireGuard, Shadowsocks, SOCKS5 ve bölünmüş tünellemeyi destekler. Statik ve dinamik IP adresleri ve daha birçok gelişmiş özellik arasından seçim yapabilirsiniz.

Tünelleme özelliği. Valorant deneyiminizi artırmanıza yardımcı olur. Ağınızı, VPN hizmetini yalnızca belirli etkinlikler için kullanacak ve diğerleri için doğrudan gerçek. IP adresinize bağlanmanıza izin verecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Valorant için ayrı bir tünel oluşturursanız ping ve gecikme sorunlarını azaltırsınız.

Bu VPN yazılımı, VPN bağlantınızın kesilmesi durumunda bile güvenli gezinmeyi garanti eder. Ağ sorunlarını otomatik olarak algılar ve herhangi bir trafik verisinin sızmasına izin vermez.

Bu VPN, herhangi bir coğrafi kısıtlamayı aşar. Böylece web’deki herhangi bir içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Favori akış platformlarınızdaki coğrafi kısıtlamalı şovlara tam erişim elde eder. Ve bulunduğunuz yerde bulunmayan oyunları da oynayabilirsiniz.

PIA hakkında bilmeniz gereken başka neler var:

 • 10 eşzamanlı bağlantı
 • Günlük veya sızıntı yok
 • 7/24 canlı sohbet desteği

Özel İnternet Erişimi, abonelik tabanlı bir VPN hizmetidir. Sağladığı özelliklerden memnun kalmazsanız ilk 30 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.

NordVPN

Valorant Ping Azaltma için en iyi VPN

NordVPN, Valorant oyun deneyiminizi kolaylıkla geliştirmek için kullanabileceğiniz. Tefincom & Co. tarafından oluşturulmuş süper güvenli bir VPN’dir. 59 Farklı ülkeye yayılmış 5.100’den fazla sunucuya sahiptir.

Araç, güvenli bir tünel oluşturmak ve verilerinizi ortadaki adam saldırılarından korumak için. 256 bit’e kadar askeri düzeyde şifrelemeye sahip OpenVPN kullanır.

Tarayıcılar için bir kötü amaçlı yazılım ve reklam engelleyici ile birlikte bir kapatma anahtarı. Double VPN, VPN üzerinden Soğan sunucuları, özel IP adresleri, özel ve özel DNS’ye sahiptir.

Double VPN özelliği, herhangi bir trafik veri sızıntısına karşı ekstra bir önlemdir. Orijinal VPN tarafından oluşturulan. IP adresiniz fazladan bir koruma katmanı alır, böylece kimliğinizin ve göz atma etkinliğinizin algılanması imkansız hale gelir.

Bu özellik yalnızca gizlilik koruması için harika olmakla kalmaz. Aynı zamanda sizi tanımlayamayacağı için IPS’nizin bağlantınızı kısıtlamasını da önler.

NordVPN’i tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bağlayabileceğiniz cihaz sayısı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Ancak, aynı anda yalnızca 6’ya kadar kullanabilirsiniz.

NordVPN hakkında bilmeniz gereken başka neler var:

 • Günlük veya sızıntı yok
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • Özel LAN bağlantısı

NordVPN, abonelik tabanlı bir VPN hizmetidir. Özelliklerden memnun kalmamanız durumunda 30 günlük para iade garantisi sunar.

Surfshark

Valorant Ping Azaltma için en iyi VPN

Surfshark, Surfshark LTD tarafından üretilen ve çevrimiçi gizlilik. Güvenlik için çok fazla para harcamaya hazır değilseniz kullanabileceğiniz uygun fiyatlı bir VPN’dir. Ayrıca 63’ten fazla ülkede 1.700’den fazla sunucuya sahiptir.

Uygulama, VPN kullandığınız gerçeğini gizlemek için gizleme modu gibi güvenlik özellikleriyle birlikte gelir. Aynı anda iki VPN sunucusuna bağlı kalmak için çok sekmeli VPN modunu da kullanabilirsiniz.

Ayrıca Surfshark, WireGuard, OpenVPN, Shadowsocks, özel DNS sunucuları. Bölünmüş tünelleme modu ve bir kapatma anahtarını destek. Valorant’ın kekemeliği düzeltmesi için mükemmel bir VPN.

Bu VPN yazılımı ayrıca bölünmüş tünelleme özelliği sağlar. Valorant için özel bir bağlantı oluşturmak. Geri kalan etkinliklerinizin gerçek sunucunuz altında çalışmasını sağlamak için kullanabilirsiniz. Bu, gecikme sorunlarını önemli ölçüde azaltır.

Surfshark, WireGuard adı altında bilinen yeni açık kaynaklı VPN protokolünü kullanır. Amacı, klasik bir VPN bağlantısında kullanılan kod satırlarını azaltarak daha hızlı bir bağlantı sağlamaktır. 

Yazılım ayrıca tarayıcınız için deneyiminizi gerçekten iyileştirebilecek bir dizi özellik getirecek. Ayrıca entegre bir reklam engelleyiciye ve iyi bir çevrimiçi kötü amaçlı yazılım dedektörüne sahiptir. 

Surfshark hakkında bilmeniz gereken başka neler var:

 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • 7/24 canlı sohbet ve e-posta desteği
 • 30-gün para iade garantisi
 • Android ve iOS için 7 günlük ücretsiz deneme

Surfshark tüm cihazlarla uyumludur. Aylık ücretlerle abonelik tabanlı bir hizmettir.

CyberGhost VPN

Valorant Ping Azaltma için en iyi VPN

CyberGhost VPN, Kape Technologies tarafından işletilen başka bir hizmettir. Ayrıca Windows’ta ücretsiz deneme kullanabileceğiniz için aslında Valorant için en iyi ücretsiz VPN’dir. 89 ülkede 6.500’den fazla VPN sunucusuyla birlikte gelir.

Bu VPN hizmeti, yüksek hızlı sunucuları sayesinde oyun içi gecikmeyi hızla düzeltir. Ayrıca, yönlendiricinizi bilgisayar korsanlarından korur. Ve sizi DDoS saldırılarından korur.

CyberGhost VPN, OpenVPN, bölünmüş tünelleme, bir kapatma anahtarı ve DNS sızıntı koruması ile birlikte gelir. Netflix gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için de kullanabilirsiniz.

Bu VPN, gelişmiş uçtan uca AES 256 bit şifreleme kullanır. Göz atma etkinliğinizin ve özel verilerinizin hiçbirinin üçüncü şahıslar tarafından erişilebilir olmayacağından emin olabilirsiniz. İzniniz olmadan hiç kimse verilerinize erişemez.

Ayrıca DNS sızıntılarına karşı savaşan özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca Cyberghost’un kendi DNS hizmeti vardır ve bilgilerinizin hiçbirini kaydetmez.

Cyberghost’un geniş bir kapsama alanı vardır. Bu da hızdan ödün vermeden özel bir bağlantı sağlayabileceği anlamına gelir. Valorant oynamak için en iyi sunucuya bağlanabilir ve gecikmesiz bir deneyim yaşatır.

CyberGhost VPN hakkında bilmeniz gereken başka neler var:

 • 7 eşzamanlı bağlantı
 • Günlük veya sızıntı yok
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • 45 güne kadar para iade garantisi
 • Windows ve macOS için 1 günlük ücretsiz deneme
 • Android ve iOS için 7 günlük ücretsiz deneme

CyberGhost VPN, hem mobil hem de masaüstü cihazlar için tüm popüler işletim sistemleriyle uyumludur.

ExpressVPN

Valorant için en iyi VPN Önerileri?

Express VPN International LTD tarafından yapılan ExpressVPN. Valorant’ta yüksek ping’i azaltmak için güvenebileceğiniz hızlı bir VPN’dir. 94 ülkede 3.000’den fazla sunucuya sahiptir.

Valorant’ta ağ tıkanıklığını gidermek ve ping’i azaltmak için ExpressVPN kullanabilirsiniz.

ExpressVPN, DNS sızıntı korumasıyla birlikte OpenVPN, bölünmüş tünel modu, sıfır bilgili DNS sunucularını destekler. Ayrıca, hükümet sansürünü atlamak için harika olan Çin ile çalışan birkaç VPN’den biridir.

Bölünmüş tünelleme özelliği, yerel ve yabancı sunuculara aynı anda eriştirir. Ayrıca, sunucunuzu yalnızca. Valorant için kurarken çevrimiçi etkinliklerinizin geri kalanını doğrudan gerçek yerel sunucunuzdan çalıştırabileceğiniz için. Oyun oynamak için de iyidir.

Network Kill Switch, bağlantı kopsa bile verilerinizi güvende tutar. ExpressVPN bağlantı sorunlarını algılayabilir ve koruma geri gelene kadar tüm internet trafiğini engeller. 

ExpressVPN, tüm dünyada 160’tan fazla VPN sunucu konumuna sahiptir. 

Bu VPN yazılımı tarafından sağlanan bir diğer önemli özellik ise Hız Testidir. Masaüstü cihazlarda kullanılabilir. Hız endeksi, gecikme süresi ve indirme hızı gibi değişkenlere göre sıralanmış. Sunucu konumlarını görüntüleyen hızlı bir taramadır. 

Bu tür bilgiler, çevrimiçi etkinliğiniz için bilerek en iyi sunucuyu seçmenize olanak tanır. Bazı sunucular oyun oynamak için daha iyi olabilirken, diğerleri akış için daha iyi olur. Ayrıca expressVPN’in sizin için en iyi sunucuyu seçen bir otomatik seçim özelliğine de sahip olduğunu unutmayın.

ExpressVPN hakkında bilmeniz gereken başka neler var:

 • 5 eşzamanlı bağlantı
 • Günlük veya sızıntı yok
 • 7/24 canlı sohbet ve e-posta desteği
 • 30-gün para iade garantisi
 • Android ve iOS için 7 günlük ücretsiz deneme

Sonuç olarak, gecikme, yüksek ping, kekemelik veya. Paket kaybı gibi çok oyunculu sorunlar yaşıyorsanız Valorant için bir VPN kullanabilirsiniz.

Valorant ping azaltma işi için hangisinin doğru. VPN olduğuna karar veremiyorsanız, Private Internet Access’i kullanmanızı öneririz. Dilerseniz 5 Adımda FPS Oyunlarında Nasıl Daha Başarılı Olunur makalemizi de inceleyebilirsiniz.