Gelişen teknoloji ile akıllı cihazlarımızda bir çok online işlemimizi yapabiliyor ve bilgisayar oyunu seviyesinde oyunları oynayabiliyoruz. Tabi bunun için cihazımızın şarj süresinin de iyi olması gerekiyor. Fakat ne kadar iyi olursa olsun akıllı cihazlarımızın şarjı hiçbir zaman tam anlamıyla bize yetmiyor. Bunun için portatif ve yüksek amperde powerbank’lara ihtiyaç duyabiliyoruz. ttec PowerUp Jumbo 13.000mAh, kullanıcısını kesinlikle memnun edecek bir powerbank.

11

Xiaomi 10400 mAh, en çok tavsiye edilen diğer bir powerbank. 10.400mAH güce sahip, LG ve Samsung Dual batarya teknololojisi ile üretilmiş. Aliminyum kasaya sahip ve led ışıkları sayesinde doluluk oranını görebiliyorsunuz. 2.1A çıkış gücüne sahip ve kendi çıkış gücünü ayarlayabilen akıllı bir powerbank. Böylece cihazlarınıza zarar vermez. 250gr ağırlığa sahip ve tek USB girişine sahiptir.

iPhone cihazlarınızı 3 ile 7 defa şarj edebiliyor. Bu sayı, telefonun modeline göre, kullanmış olduğu bataryaya göre değişiklik göstermekte. Samsung cihazlar için 2 ile 6 defa, LG cihazları da ortalama 2 ile 6 defa şarj edebilmekte.

22

Birkaç tane daha powerbank markası önerecek olursak da;

·         Philips DLP7800

·         Asus ZenPower ABTU005 10050 mAh

·         Sony CP-V10A 10000mAh

marka ve modellerini tercih edebilirsiniz.