2019 yılında Steam’de oynamak için 9 en iyi VR zombi oyunları

Steam, VR zombi oyunları için çok zengin bir kaynaktır. Oyun platformu düzenli olarak size en son oyunları getirme teklifini sunar. Steam’de şu anda mevcut olan bir dizi zombi oyunu hakkında bildirim yaptık ve şimdi bu platformda bulabileceğiniz en iyi VR zombi oyunlarını listeleyeceğiz.

Steam’de oynamak için en iyi VR zombi oyunları

  1. Arizona Sunshine “Güneş Işığı”

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 1

Arizona Sunshine, sizi bir zombi kıyametinin tam ortasında gönderir. Hareket et ve kıyamet sonrası bir dünyayı keşfet, ölümsüzlerin mezarlarına geri dönmesini sağla.

Oyun co-op multiplayer desteği sunuyor. Elbette, daha fazla beyin, daha fazla aç çocuğun ölmenin size saldıracağı anlamına gelir. Birlikte çalışın ve sizi almaya çalışan ölümsüz dalgaları etkisiz hale getirin.

Arizona Sunshine , HTC Vive ve Oculus Touch için sıfırdan geliştirilmiştir. Bir Intel Core i7 işlemci bilgisayarında veya eşdeğeriyle en iyi VR deneyiminin keyfine varacaksınız.

  1. Zombie City Defense 2

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 2

Daha zorlu bir VR zombi oyunu arıyorsanız, Zombie City Defense 2 sizin için doğru seçimdir. Oyun, insanlığı zombilere dönüştüren bir virüsün harap ettiği bir dünyada geçiyor. Kaynakları bulmak, insanlara yardım etmek ve cevapları bulmak için dünyayı dolaşırken insanlığın son umudusunuz.

Birimlerinizi sahaya yerleştirirken stratejinizi geliştirin, tabanınızı geliştirin, binaları keskin nişancılarınızı yerleştirmek için güçlendirin ve bu korkunç hastalığın tedavisi için tıbbi araştırmalar yapın. Hava ve çevre, görevlerinizin başarısını etkileyebilir.

  1. HordeZ

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 3

Hızlı ve basit bir gamplay işlemi yapmak istiyorsanız,  HordeZ’i inceleyin. Oyun sizi zombi ve şeytanların ürpertici dünyasına  sürükleyecek ve hayatta kalmak ve liderlik tahtalarına tırmanmak için yeteneklerinizi kullanmanız gerekecek.

Kısaca, HordeZ kesintisiz bir VR katliam deneyimi sunar. Atışlarınızı mükemmelleştirmek için atış becerilerinizi geliştirin. Onları hemen zombileri çıkarmak için kullanabilirsiniz.

HordeZ, hem zombileri hem de şeytanları havaya uçurmanıza izin veren birkaç oyundan biridir. Katana, silahlar, makineli tüfekler veya el bombaları dahil olmak üzere etkileyici bir çeşitte silah mevcuttur.

  1. Survival VR

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 4

Hayatta kalma VR , HTC Vive için tasarlanmış bir VR zombi çekim hayatta kalma oyunu. Bir oyuncu olarak, göreviniz hayatta kalmak için dalgalar zombileri öldürmektir. Nazik olmayın, onları kafadan vurun ve hayatta kalmak için mücadele edin. Bu gerçekten çok ürpertici bir oyundur ve siz her yönden sürekli saldırı altındasınız.

Ancak, mermilerinizi akıllıca yönetirsiniz, çünkü sadece iki silahınız ve sınırlı mermileriniz vardır. Survival VR, kolay kontroller ve bu oyunu ustalaşmayı kolaylaştıran hoş bir hasar sistemine sahiptir. Bu oyunun tek dezavantajı sınırlı sayıda silahtır, ancak Newsight Games, gelecekte daha fazla silah modeli ekleyeceğine söz verdi.

  1. Zombies Killing

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 5

Evet, bu oyunun adı her şeyi söylüyor. Görevleriniz, ölümsüzlerin her açıdan geldiği zorlu bir ortamda hayatta kalmaktır. Görevin basit: hepsini öldür.

Zombies Killing , HTC Vive için 4 oyunculu bir çevrimiçi işbirliği zombi oyunu. Seçebileceğiniz 30 çeşit silah var ve her yönden gelen büyük zombi dalgalarından kurtulurken puan kazanacaksınız.

  1. Dıstract Zombie

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 6

Oyunun başlığında da belirtildiği gibi, zombi virüsünden henüz etkilenmemiş az insandan birisin. Çevrimiçi veya kendi başınıza oynayabilir ve zorluklarla ve bulmacalarla dolu bir dünyayı keşfedebilirsiniz. Zombi tehlikeleri sizi almaya geliyor çünkü ipuçlarını arayarak veya manzarayı hayranlıkla fazla zaman harcamayın.

Çevrenizi keşfettikçe eski kalıntıları bulacaksınız. Silahlarınızı geliştirmek ve ölüleri lanetlemek için onları kullanın. Sonunculardan birinin şu anda Erken Erişim oyunu olduğunu ve yalnızca HTC Vive VR kulaklığını desteklediğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, bu unvan, dışarıdaki diğer zombi oyunlarından daha zor ve karmaşık.

  1. Undead

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 7

Undead’e karşı silahlı zombi ve diğer canavarlar ordularını getiriyor. Hayatta kalmak için tek şans, silahlarınızı almak ve zombileri merhametsizce vurmak. Neyse ki, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli silahlar var.

Zombiler, sürüngenler, ürkütücüler ve devler gibi çeşitli korkutucu yaratıklarla karşılaşacaksınız ve hiç de dostça değiller. Şehirden çıkarmak kesinlikle kolay bir iş değil. Oyun HTC Vive ile uyumludur.

  1. Zombi İsyanı

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 8

ZR, zekanı teste sokan bir hayatta kalma oyunudur. Hayatta kalmak istiyorsanız, çevrenizi kullanarak kısır zombi saldırılarından saklanmak ve yürüyen ölüleri yok etmek için silah bulmak zorundasınız.

Çabuk çözümleri tercih ediyorsanız, Dual Pistols veya saldırı tüfeği gibi güçlü silahları satın alabilirsiniz.

  1. Zombie Buster VR

En iyi 9 VR Zombi Oyunu 9

Zombie Buster VR mükemmel grafikler sunan bir oyundur. Bu çekim VR oyununa, oyunun ilk dakikasından itibaren aşık olacaksınız.

Aksiyon, AD 2075’teki Mars kolonizasyon projesinin son aşamasında gerçekleşir. Nadir bir mutant bakteri, Mars’ta çalışan tüm bilim adamlarını öldüren mutant zombiler ve canavarlar yaratır. Görevini bu yaramaz canavarları ortadan kaldırmak olan ikincil bir araştırma ekibinin bir parçasısınız.