Coğrafi Olarak Kısıtlanmış YouTube Videoları Nasıl İzlenir 3 Farklı Yöntem

Ülkenizde bulunmayan bir Youtube videosuna hiç rastladınız mı? Bunun ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyoruz, bu nedenle size akışın engelini kaldırmanız için mükemmel araçlar sunuyoruz.

Zaten bildiğiniz gibi VPN’ler genellikle coğrafi kısıtlamaları aşmada harikadır.
Ancak, yalnızca VPN’ler coğrafi engellemeyi aşamaz. Aşağıdaki önerilerimize göz atın.

Sosyal Medya uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için Sosyal Medya Merkezimizi ziyaret etmekten çekinmeyin.

Özellikle ABD veya İngiltere dışındaki kullanıcılar, ülkemizde bulunmayan bir veya iki videoyla karşılaşmış olabiliriz. Küresel internet toplumunu birleştiren bu büyük ağ, reklam veya çıkar çatışması politikaları nedeniyle sınırlamalara sahiptir.

Ve bunu bir taraftan anlayabilsek bile, yine de can sıkıcı. Neyse ki, coğrafi kısıtlamalardan kaçınmanın ve istediğiniz herhangi bir videoyu yayınlamanın bir yolu vardır.

Bugün size yeni başlayanlar ve sıradan kullanıcılara odaklanarak 3 çözümü göstereceğiz. Bu nedenle, coğrafi kısıtlamalardan kaçınmak istiyorsanız ve bunu yapmak için yalnızca bir araca ihtiyacınız varsa, başka yere bakmanıza gerek yok. Aşağıdaki araçlar, çabalarınızda size yardımcı olacaktır.

Engellenen ve Coğrafi Olarak Kısıtlanmış YouTube Videolarına Her Yerden Nasıl Erişilir

Private Internet Access

Private Internet Access ile Coğrafi Olarak Kısıtlanmış YouTube Videoları Nasıl İzlenir

Kape Technologies’in sahip olduğu PIA, tek büyük amacı interneti sizin için özgürleştirmek olan birinci sınıf bir VPN hizmetidir.

Coğrafi kısıtlamaları, ISP kısıtlamalarını, sunuculara yakınlık sorunlarını ve daha fazlasını akıllıca aşan PIA, çevrimiçi sansürle mücadelede güvenilir ortağınızdır.

Akış için mükemmel şekilde optimize edilmiş PIA, ışık hızında indirme hızları, sınırsız bant genişliği ve aralarından seçim yapabileceğiniz 3292’den fazla sunucudan oluşan etkileyici bir küresel ağ sağlar.

Bu, mesafe ne kadar büyük olursa olsun, Youtube’da veya Netflix, Disney Plus, Amazon Prime Video veya HBO GO dahil olmak üzere başka bir platformda veya akış hizmetinde olsun, erişmek istediğiniz içerik ile aranızda ne kadar büyük olursa olsun mesafe olacaktır.

P2P torrentleri, bir başka kısıtlı web sitesinin engelini kaldırmak için kullanmayı seveceğiniz, engelleri sarsan bu VPN için de bir zorluk değildir.

Cyberghost VPN

Cyber Ghost ile Cografi Olarak Kisitlanmis YouTube Videolari Nasil Izlenir

CyberGhost VPN, dijital sansürü aşma konusunda 15 yıldan fazla deneyime sahip olan CyberGhost VPN, sınırlama olmaksızın yayın yapmanızı ve gezinmenizi sağlayan başka bir güvenilir çözümdür.

Youtube videoları engellendi mi? Problem değil! Gerçek bir hayalet gibi coğrafi kısıtlamalardan ve kapalı alanlardan kaçının ve Cyberghost ile tüm içeriğin ve başka şekilde sınırlı web sitelerinin keyfini çıkarın.

Odak noktanız oyun, spor etkinlikleri veya şovları, müzik, filmler ve belgesellerden ne olursa olsun, konumunuz ne olursa olsun yayın hizmetlerinin engelini kaldırabilecek, güvenli P2P torrentlemenin keyfini çıkarabilecek ve bölge kilitli oyunlar oynayabileceksiniz.

Konumdan bahsetmişken, CyberGhost VPN IP adresinizi gizleyerek gezinmenizi anonimleştirdiği için sizinki asla açığa çıkma riskini almayacaktır.

Ayrıca, kayıt tutmama politikası ve askeri düzeyde şifreleme sayesinde çevrimiçi kimliğiniz, trafiğiniz ve kişisel verileriniz tüm meraklı gözlerden korunur.

90’dan fazla ülkede 6479’dan fazla sunucu arasından seçim yapabilir ve her seferinde güvenli, güvenilir ve ISP kısıtlamasız bağlantılar için yüksek hızların ve sınırsız bant genişliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tor

Tor ile Coğrafi Olarak Kısıtlanmış YouTube Videoları Nasıl İzlenir

Son olarak, YouTube’daki coğrafi kısıtlamaları aşmak için para harcamak istemiyorsanız, Tor Onion Browser’ı da kullanabilirsiniz . Bu hippi tarayıcısı, ana akım tarayıcılarla karşılaştırıldığında, gizlilik söz konusu olduğunda gerçek bir anlaşma.

Şifreleme sunar ve IP adresinizi alternatif adresle değiştirir. Ayrıca, bazı insanlar bunu genellikle internetteki tüm kötülüklerin özü olarak yorumlanan bir Karanlık veya Derin Ağa bağlanmak için kullanır.

YouTube ile ilgili olarak, herhangi bir videoyu izlemek için kolay bir zaman geçirmelisiniz (yine de bazıları için bir hesaba ihtiyacınız olacak). Tor Onion Browser’ı yapılandırmak ve kullanmak, bazı küçük ayarlamalarla, diğer herhangi bir geleneksel tarayıcı kullanmak kadar basittir.

İndirdikten sonra, kurulumu ve internete daha güvenli bir şekilde bağlanması basit olmalıdır. Ancak hız açısından biraz yavaşlama bekliyoruz.

Denemeye istekliysen, bu açık kaynaklı bir projedir ve kullanımı ücretsizdir.

Bu araçları kullanarak dünyanın her yerinden herhangi bir videoyu izleyebilecek donanıma sahipsiniz. YouTube’da coğrafi kısıtlamalardan kaçınmanın alternatif bir yolunu biliyorsanız, bunları aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaştığınızdan emin olun. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.