Call Of Duty 2023 için yeni gelişmeler beklentisi şimdiden oluştu. Resmi açıklamaya göre önemli değişiklikler yakında geliyor.

Microsoft Başkanı ile PS arasında yaşanan rekabet ortamı her geçen gün daha fazla kızışıyor. Son günlerde yaşanan kavgalar sektörü dengesini sarsmış durumdadır. Oyunun PS sürümünün sürekli olarak başkan tarafından eleştirilmesi kişileri bu süreçte rekabeti olumsuz yönde etkileyen sebepler arasında bulunuyor. Rekabet ortamında yaşanan kavga sebeplerine açıklık getiren Spencer, PS sürümünün devam edeceğini dile getirdi. PS serisinin Call Of Duty ile beraber ilişkilendiğini ve bu açıdan beraber birlikte devam edeceklerini dile getirdi. Kavgaların sonunda bittiğini dile getiren Spencer her açıdan Call Of Duty serisinin avantajlı bir oyun sektörü dahilinde gelişim gösterdiğini dile getirdi. Kavgaların son günlerde gelişim göstermesi piyasayı olumsuz yönde etkilendi.

Call Of Duty İlgileri Üzerine Çekiyor

2000’li yılların efsanevi oyunu olarak ön plana çıkan Call Of Duty serisi her geçen gün gelişimini hem PC hem de PS cihazlarda devam ettiriyor. Bununla beraber son günlerde mobil sektörde de oyun gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Mobil oyun sektöründe gelişim gösteren Call Of Duty serisinde son günlerde yaşanan kavgalar herkesin sektörde olumsuz yönde etkilenmesine sebep oldu. Serinin son oyunun her açıdan ilgileri üzerine çekmesi ve avantajlarla dolu olması kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. Serinin oyununun 2023 yılında gelişim göstererek avantajlarla dolu bir hizmet olanağı dahilinde gelişmesi oyunun popülerliğini artıran detaylar arasında bulunuyor. Kısaca Call Of Duty 2023 yılında bir çok özellikle karşımıza çıkabilir.

Call Of Duty 2023 Kavgaları Sonunda Bitiriyor

Serinin Gelişimi Devam Ediyor

Call Of Duty son günlerde teknolojik açıdan yeni oyun sürümlerini piyasaya sürerek ayrıcalıklı bir oyun sektöründe ön plana çıkmayı başarıyor. Özellikle mobil serisinin online ortamı kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. İlgileri üzerine çekerek son günlerin popüler oyunu olarak ön planda rol alan Call Of Duty serisinin oyunları popülerliğini artırmayı başarıyor. Her açıdan avantajlarıyla tanınan serinin oyunları günümüzün en önemli faktörü konumunda bulunuyor. Serinin gelişiminde önemli bir rol oynayan PS süreci her açıdan kişileri memnun eden gelişmeler arasında ilk sırada yer almayı başarıyor. Böylelikle kişiler avantajlarla dolu bir hizmetten yararlanma olanağına serinin oyunuyla devam ediyor.

Sonraki öneri oyun: God Of War Ragnarok oyunu basına sızdırıldı