Ana Sayfa Bilgisayar Bilgisayarınızda Androıd Uygulamalarını Ve Oyunları Kullanmak İçin Seçilmiş En İyi Emülatörler

Bilgisayarınızda Androıd Uygulamalarını Ve Oyunları Kullanmak İçin Seçilmiş En İyi Emülatörler

0

Android uygulamalarını cep telefonunuzda ki gibi bilgisayarlarınızda da kullanmanız basit bir yöntemle mümkün , Emülatörler aracılığıyla artık dilediğimiz Android uygulamalarını ve oyunlarını kullanabiliriz.

Fakat her alanda olduğu gibi bu alanda da yararlı ve performanslı uygulamalar olduğu kadar zararlı ve işi içinden çıkılmaz hale getiren yazılımlarda mevcut.

Sizin için seçtiğimiz bu emülatörler çalışma performansını bilgisayarınızın güncel donanım seviyesine göre ayarlayarak hem işlemcinizi yormadan hem de verimli bir şekilde çalışarak size son derece kullanım kolaylığı sağlatacaktır.

Günümüzde Android telefonlar için üretilen bazı yüksek grafikli oyunları sizde benim gibi daha büyük ekranlarda oynamak istiyor olabilirsiniz , fakat bu ihtiyacı duyduğunuz zaman hangi uygulamayı kullanacağınızı bilmiyorsanız tam da olmak istediğiniz yerdesiniz.

Emülatörler farklı işletim sistemli ve farklı platformlar için üretilmiş olan tüm yazılımları kendi içerisinde ki algoritmalar ile convert ederek istediğimiz platforma uyumlu hale getirir , bu sayede aynı konforla istediğimiz platformda kullanmamızı sağlar.

SİZİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ ANDROID EMÜLATÖRLERİ

BlueStacks

İlk sırada BlueStacks‘ten başlamamızın nedeni neredeyse en bilindik emülatör olmasından dolayı diyebiliriz , Tamamen oyuncuları düşünerek tasarlanmış olan BlueStacks uygulama kullanımı yaparken bir çok kullanım kolaylığı ve ekstra özellikleri ile ön plana çıkıyor . Bu özelliklerden bir kaçı ; oyunlar için tuş atamaları , klavye mouse kontrolü , performans ayarlarını yönetebileceğimiz konsollar , ve Google Play‘de ki tüm uygulamaları ve Google Play‘in tamamını kullanma özgürlüğü. Ayrıca tüm Android uygulamaları için mobil cihazlar gibi güncelleme desteği de sağlamaktadır. BlueStacks her açıdan 10 üzerinden 10 puanı hakediyor diyebiliriz. BlueStacks‘i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

MEmu PLAY

MEmu‘yu ilk defa duymuş olanlarınız olacaktır , fakat bu uygulamanın çok fazla duyulmamasının tek sebebi firmanın reklam politikalarında ki eksikliği , BlueStacks gibi oyuncuları hedef alan bir emülatör uygulaması , BlueStacks gibi içeriside kullanıcıların uygulamayı verimli kullanabilmesi için gerekli tüm detaylar mevcut. Uygulamanın tamamen üretiminde ve kodlanmasında firma oyuncuları hedef aldı. Ve Android uygulamalarını tıpkı bilgisayar oyunları gibi oynamamızı sağlayan gamepad ve joystick desteği sağlayarak kullanıcıların büyük ilgisini ve sevgisini topladı. MEmu‘nun oyuncuların kullanımı için ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcut , ücretsiz sürümü de amacınız sadece oyun oynamaksa sizi rahatsız etmeyecektir , güncel olarak tüm popüler fps oyunları , battle royal oyunları MEmu‘nun kendi arayüzüne ve yüksek performans altyapısına entegre olarak içeriğinde sizlerle , indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

GameLoop

Bu uygulamada diğer saydığımız uygulamalar gibi tüm kitlesi oyunculardan oluşan bir uygulama , fakat onu diğerlerinden ayıran bir fark var . GameLoop ‘Tencent’ firmasıyla anlaşmalı olarak popülerliği ‘PUBG Mobile’ ve CODM olmasıyla bilinmekte . Uygulamanın battle royal tarzı oyunlar için bir çok tuş atama , performans , klavye mause kullanımı fonksiyonları mevcut. Ayrıca uygulama kendi donanım seviyenize göre optimize olarak düşük ping oranı ile oyunları oynamanızı sağlıyor , bende bir GameLoop kullanıcı olarak android platformu için tasarlanmış bir çok sosyal medya uygulamasını , fotoğrafçılık uygulamalarını ve tabi ki de battle royal oyunlarını GameLoop üzerinden oynamaktayım , sizlere de yüksek memnuniyetle tavsiye edebilirim , indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

NoxPlayer

NoxPlayer emülatör uygulama ilhamını BlueStacks gibi tanınmış bir uygulamadan alan emülatör yazılımlarından biri. Özellikle tanınmış uygulama yapımcıları ile anlaşmaları olan NoxPlayer diğer emülatör uygulamalarının içerdiği tüm özellikleri içinde barındırmakta. Performans seviyesi olarak verimli bir kullanım sağlatan uygulama oyuncular tarafından büyük ilgi gördü . Uygulamanın ek detaylarından biride Android platformu için üretilen tüm yeni uygulamaları çok kısa bir sürede kendi sistem paketine entegre ederek emülatör kullanıcılarına sunuluyor bu özelliği ile büyük beğeni topladı , uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

GenyMotion

Oyunlar için üretilmiş  değerli emülatör uygulamalarından sonra bir tane de business alanlarında kullanım için yapılmış olan GenyMotion‘dan bahsedelim. GenyMotion , Windows işletim sisteminden ziyade OS X işletim sistemli Macbook, ve Imac gibi cihazlarda da kullanılabilir. Uygulama eğlence amaçlı üretilmiş olmadığından dolayı ekran boyutu bir telefon boyutu kadar . İçerisinde 3000 adet yapılandırma ve konfigüre ayarına sahip olmasından ötürü oldukça kullanışlı diyebiliriz. Ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan uygulama hem bireysel olarak hem de kurumsal ortamlarda ekipler tarafında da kullanılabilir. Eğer tüm sosyal medya platformları, Android tabanlı iş uygulamaları ve rehberleri elinizin altında olsun istiyorsanız GenyMotion tamda size göre , uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Birbirinden kullanışlı tüm emülatörleri içeren bu makalemizin de sonuna geldik , daha fazla teknoloji daha fazla içerik için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlıklı günler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA