360 s8 robot supurge özellikleri ve kurulumu

Günümüzde ev temizliği, hayatın bir gerçeği haline geldi. Ancak, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ev temizliği işleri de oldukça kolaylaştı. Bunun en iyi örneklerinden biri de robot süpürgelerdir. Bu yazıda, 380 s8 robot süpürge kurulumu hakkında bilgi vereceğiz.

380 s8 robot süpürge, kurulumu oldukça basit olan bir cihazdır. İlk olarak, kutudan çıkardığınız robot süpürgeyi, kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde şarja takmanız gerekmektedir. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra, cihazı evinizin zeminine yerleştirebilirsiniz. Daha sonra uygulamadan yöneterek kurulumu tamamlayabiliyorsunuz. Detaylı ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Robot süpürge, otomatik olarak şarj istasyonuna döner ve şarj işlemi tamamlandığında da yine otomatik olarak temizlik işlemine başlar. Robot süpürge, farklı çalışma modlarına sahiptir. Bu modlardan biri de haritalama modudur.

Bu mod sayesinde, evinizin zeminini tarayarak, temizlenmesi gereken alanları belirler. Daha sonra, bu alanlara göre hareket eder ve temizliği daha etkili bir hale getirir.

360 S8 Robot Süpürge Kurulumu Nasıl Yapılır?

Robot süpügeniz kuruluma hazır hale getirmek için öncelikle bir süre sarj olması gerekmektedir. Daha sonra çöp haznesini yani standını evinizde yeri sabit kalacak bir konuma yerleştiriniz. Ünitenin fişini elektrik prizine takınız.

360 S8 robot süpürge kurulumu yapabilmeniz için telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden 360 robot uygulamasını indirin. Uygulamaya kayıt olup oturum açma işlemlerini tamamlayınız. Ardından uygulama izinlerini kabul edip cihaz ekle bölümüne giriş yapınız. Burada robot süpürgenizin modelini seçerek ilerleyiniz.

360 s8 robot supurge kurulumu
360 S8 Robot Süpürge Kurulumu

Ardından robot süpürgenizin kurulumu için evinizde 2.4 ghz bir Wi-Fi ağı seçmenizi isteyecektir. Wifi adını seçip ardından şifresini yazınız.

360 robot wifi ağına bağlanmak üzere ağ listesi üzerinden robotunuzu seçmeniz istenilecektir. Seçtikten sonra kurulum işlemleri otomatik olarak tamamlanacaktır. Daha sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

360 S8 Robot Süpürge Özellikleri

Bu robot süpürge, 7,46 kg ağırlığındadır ve 20 mm yüksekliğindeki engelleri aşabilir. 95 mm boyuyla oldukça kompakttır ve 4 farklı çalışma moduna sahiptir.

250 dakikalık uzun çalışma süresi ile evinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. 180 mm derinliği ve 180 mm genişliği ile oldukça verimlidir.

Emiş türü yoktur ve EPA/HEPA filtre sistemi de bulunmamaktadır. Düz zeminlerde kullanım için uygundur ve Li-ion pil tipi ile çalışmaktadır.

360 s8 robot supurge kurulumu nasil yapılır
360 S8 Robot Süpürge Özellikleri

360 S8, 57 dB ses seviyesiyle oldukça sessiz sayılır. Siklon filtre sistemi yoktur. Su tankı kapasitesi 300 ml’dir. Bu sayede evinizi hem süpürüp hem de silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 5 saat şarj süresi ile tam şarj olduğunda uzun süreli kullanım sağlıyor.

Böylece sizlere 360 S8 robot süpürge kurulumu ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Umarız sizler için faydalı olmuştur.

Sıradaki konumuz: