Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan WordPress düzenleme için en iyi 5 tarayıcı

Bir WordPress editörü için en iyi tarayıcı, daha fazla güvenlik ve hızlı tepki süresi sağlayan bir tarayıcıdır. Ayrıca bir profesyonel, indirilebilir uzantılar ve eklentiler vb. özellikler arar.

Geliştiriciler PHP, JavaScript, CSS düzenleme, hata ayıklama siteleri, üretkenlik araçları, proje yönetimi vb. Araçlara güveniyorlar. Burada bir veya daha fazla tarayıcı kullanmayı tercih etmek, WordPress düzenleme ile uyumlu en iyi tarayıcılardan bazıları.

WordPress düzenleme ve optimizasyonu için en iyi tarayıcılar

UR tarayıcısı, WordPress ile çalışmayı kolaylaştıran mükemmel özelliklerinden dolayı pakette liderlik eder. Muhafazakarsanız, popüler tarayıcılara alışkınsanız, gerçek değeri kaçırmış olabilirsiniz. UR Tarayıcı, WordPress sitelerini düzenlemek için en iyi tarayıcı hakkında bilgi sunar.


Kapsamlı özellikleri, eklentileri, uzantıları, yerleşik VPN yapısı, UR tarayıcısıyla çalışmayı heyecan verici hale getirir. Reklam engelleyici ve virüs tarayıcısı, saldırılardan ve sızıntılardan daha fazla sakinlik almanıza yardımcı olur.

UR tarayıcısı , dosya indirme işleminde 4 kat daha hızlı, gelişmiş paralel yükleme teknolojisini kullanarak da tarama yapabiliyor. UR tarayıcısının Mood’u ile iş, alışveriş ve ev aktivitelerinizi daha iyi organize edebilirsiniz. UR tarayıcısının VPN’i ile engellenen sitelerin açılması konusunda hiçbir kısıtlama yoktur.

Şimdi UR Tarayıcısını İndirin

Mozilla Firefox

Son yeniden yapılanma ile Firefox , Blogcular ve geliştiriciler için WordPress kullanarak büyük umutlar sunuyor. Firefox’un yenilikçi yaklaşımı birçok sekme açılmış olsa bile kullanılan sistem kaynaklarının yüzdesini azaltmaya yardımcı oldu.

Diğer özellikler arasında Firefox’un dosya uzantılarına açık erişimi, esneklik ve katı gizlilik araçları bulunmaktadır. Ve bunlar, WordPress’teki çoğu geliştiricinin aradığı şeylerden bazıları.

Mozilla Firefox’u indirin

Google Chrome

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan WordPress Düzenleme İçin En İyi 5 Tarayıcı 3

Google Chrome, pazar payının çoğunluğu yüz milyonlarca kişiye yayılan WordPress’i düzenlemek için en iyi tarayıcılardan biridir . Chrome, WordPress kullanıcılarına hızlı performans ve WordPress düzenleme için sınırsız kaynak kullanma yeteneği sunar.

Google Chrome , web sitesi geliştiricisinin işini kolaylaştırmak için eklentiler ve Chrome uzantıları yüklemenizi mümkün kılar. Bir WordPress kullanıcısı, maksimum verim elde etmek için WordPress’i düzenlemek için gereken ek eklentileri yükleyebilir.

Ancak, Google Chrome’un dezavantajı yoğun tarama gereksinimleridir. Bu, Ram az olan sistemlerin Google Chrome plus veri yönetimi ile çalışırken hız konusunda sorun yaşayabileceği anlamına gelir.

Geliştirilmiş gizlilik ayarları, WebAuthn (iki faktörlü kimlik doğrulama), parola gerektirmeyen girişler, VR kulaklıklarla esneklik, hızlandırıcılar vb. Diğer ilginç özellikler mevcut.

Google Chrome İndir

Opera

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan WordPress Düzenleme İçin En İyi 5 Tarayıcı 4

Daha yavaş bir bağlantı kurarken, Opera, istisnai Turbo modunu kullanarak WordPress’i düzenlemek için en iyi tarayıcılardan biri olabilir. Çünkü Opera PC’de diğerlerinden daha hızlı çalışıyor.

Opera Turbo (Opera 45 Chromium 58), trafiği Opera’nın sunucuları üzerinden yayarak gezinme hızını artırmak için web trafiğini sıkıştırmaya yardımcı olur. Yeniden yönlendirme, VPN kullanan güvenli siteler için veri tüketimini ve ISS içerik kısıtlamalarını veya gizlilik ihlallerini en aza indirmeye yardımcı olur.

Opera’nın çok yönlülüğü ve eklentilerin, eklentilerin ve Chrome uzantılarının kullanılması, WordPress sitelerini düzenlemek için heyecan verici bir seçenek haline getirir.

Opera’yı indirin

Microsoft Chromium Edge

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan WordPress Düzenleme İçin En İyi 5 Tarayıcı 5

Microsoft, Chromium Edge’in Google Chrome’dan% 37 daha fazla tarama hızı sunduğunu . Edge Metro yazılımı kullanıyor; bu nedenle diğer metro uygulamalarına kolaylıkla erişiyor.

Windows 10 ile entegrasyonu, WordPress düzenleme için çalışması için daha fazla esneklik ve çoklu araçlar sağlar. Microsoft Edge tarayıcısı sayfaları hızlı ve okuma modunda açar. Kullanılması Krom Kenar, Windows 10 ve Cortana daha güvenli, becerikli tarama deneyimleri için daha güvenli protokoller sunmaktadır.

Çoğu tarayıcının gücü şu anda esneklik, uzantılara yer açma, bilgilerin girip çıkma hızı ve güvenliğidir. WordPress’i düzenlemek için en iyi tarayıcı bu güvenlik seviyesini garanti etmelidir.

Ve bu listedeki her tarayıcı bu özelliklerin bir seviyesini sunar. Bununla birlikte, VPN’in ve daha birçok özelliğin dahil edilmesi, UR Tarayıcısını paketin başında tutar.

Microsoft Edge Chromium’u deneyin