Ana Sayfa Haberler Redline RL-RE876 Access Point Kurulumu

Redline RL-RE876 Access Point Kurulumu

0
11858 teknik destek

Cihaz özelliklerimize bir göz gezdirelim ;

Kompakt. Güçlü.

Küçük boyutuna rağmen, Wi-Fi erişimini standart yönlendiricinizin erişemediği alanlarda 300Mbps’ye kadar kablosuz hızlarını destekler ve tüm favori cihazlarınızın mümkün olduğunca hızlı çalışmasını sağlar.

Gücü Tam Beklenildiği Gibi

MIMO teknolojisine sahip iki harici anten, diğerlerinden ayırmaya yardımcı olur. MIMO teknolojisi, kablosuz hızlarını önemli ölçüde artırarak ağınızı geliştirir ve iki harici anten, en çok ihtiyacınız olan yere sabit bir kablosuz sinyalin ulaşmasını sağlar.

Zahmetsiz Ağnızı Genişletin

Yönlendiricinizdeki WPS düğmesine basın
Genişletilmiş Wi-Fi’nin keyfini çıkarmaya başlamak için  Range Extender düğmesine basın

Router Sinyali Yetersiz Olduğunda

yönlendiricinizin ağ kapsamını birincil “ölü bölgelere” genişleterek sizi zayıf sinyalden kurtarmak için tekrarlayıcı olarak çalışır.

Access Point Modu

AP Modunda çalıştığında, yeni bir ağ oluşturmak için Ethernet portunu kendi kişisel Wi-Fi etkin noktanıza dönüştürür

Kolay İzleme

Tether, ile cihazınıza kolayca bağlanarak kullanıcıların genişleticinizindeki durumunu kolayca izlemesini sağlayan bir uygulamadır.

11858 teknik destek
akıllı Sinyal Göstergesi
Akıllı sinyal ışıkları, mevcut yönlendiriciden alınan sinyal gücünü gösterir. için en iyi konumu bulmak amacıyla ışıkları okuyabilirsiniz.
Eğlence Adaptörü
Bir Ethernet kablosuyla; masaüstü, oyun konsolları, Blu-ray® oynatıcıları ve İnternet TV’leri gibi kablolu aygıtlara bağlanmak üzere kablosuz bağdaştırıcı işlevi görebilir. Aynı zamanda aygıt, kablosuz ağı da paylaşabilir.
Şimdi ise Cihaz kurulumuna geçelim  ;
Öncelikle cihazımızı kutudan cıkartıp prize bağlantısını gerçekleştirelim daha sonrasında ethernet veya wifi üzerinden acces pointimize bağlantı sağlayaım wifi üzerinden bağlancak ise etiketindeki şifre ile bağlantımızı gerçekleştirebiliriz gerçekleştirdikten sonra bir tarayıcıdan boş bir internet sayfası açarak 192.168.1.1 yazıp enter butonuna tıklıyoruz ve karşımıza gelen şifre kısmına admin yazıp giriş yapıyoruz daha sonrasında ust kısımdan kolay kuruluma basıyoruz ve gelen ağ listesinden kendi wifi ağımızı bulup parolasını yazıyoruz ve ileri butonuna tıklıyoruz sonra wifi kısmı geliyor burda istediğiniz wifi adı ve parolası belirleyip uygula butonuna tıklyıoruz daha sonrasında modemin yeniden başlamasını bekliyoruz .
Daha sonrasında yeni belirlediğimiz wifi şifre ile modemin wifisine bağlantı sağlıyoruz bağlantı sağladıktan sonra herhangi arama yaparak bağlantının olup olmadığına bakıyoruz bağlantımız geldiyse kullanmaya devam ediyoruz .
11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikTenda V1200 Modem Kurulumu
Sonraki İçerikTenda v1200 Kablosuz Ayarları Yapılandırılması

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.