Snapchat Tik Tok Özelliğini Ne Zaman Getiriyor
Snapchat Tik Tok Özelliğini Ne Zaman Getiriyor

Tik tok kullanımını yaygınlaştıkça, diğer uygulamalarında tik tok benzeri özellikleri sistemlerine dahil ettiği gözlemlenmektedir. İnstagram sonrasında Snapchat uygulaması da bu alanda kendini geliştirmektedir.

Hikaye özelliğinin mimarisi olan Snapchat uygulaması diğer uygulamalara bu özelliğin getirlmesiyle beraber artık eski popülerliğini kaybetmiş durumdadır.

Durum bunu gösterirken yeni özellikleri hesaplara dahil ederek kullanımı eskiye oranla yükseltmek istemektedir.

Snapchat Tik Tok Özelliğini Ne Zaman Getiriyor 2

Yakın zaman içerisinde hesaplara dahil edilecek yeni özellikle beraber artık uygulamada Reels benzeri videoların çekileceğini bilmeniz de fayda bulunuyor.

İnstagram’ın bu özelliği kendi hesaplarına dahil etmesiyle birlikte Snapchat uygulaması da aynı özelliği hesaplara dahil etmeyi hedeflemektedir.

Voisey özelliği ile beraber videoların içerisine müziklerin eklenilmesini sağlayarak paylaşımlarınızın sağlanması imkanlı hale gelecektir.

Snapchat uygulamasının bu özellik için ne kadar ücret ödendiği bilinmese de yaklaşık olarka 70 Milyon doları gözden çıkardığını söylemek mümkündür.

Snapchat Tik Tok Özelliğini Ne Zaman Getiriyor

Snapchat uygulamasının popülerliğini ise instagram bitirmiştir. İnstagram’ın hikaye özelliğini devreye almasıyla beraber kullanıcı kitlesi bir anda azalan uygulamanın bu yenilikle beraber tekrar ayağa kalkması bekleniyor.

 

 

 

 

Snapchat, TikTok ve Reels videoları pazarına mı oynuyor?

İngiliz girişimciler tarafından hayata geçirilen Voisey, müzik parçalarının üzerine kendi sesinizle yaratıcı miksajlar yapmanızı sağlıyor. Snapchat ise bu uygulama ile birlikte TikTok pazarına yönelik özellikler ile karşımıza çıkabilir.