Bugün sizleri için, Roborock S5 Kullanım Kılavuzu ve özelliklerini paylaştık.

Akıllı süpürgeler kısa bir zaman önce hayatımıza girdi. Bu cihazları birçok teknoloji mağazasında bulmak artık çok kolay. Ayrıca her kullanıcıya uygun fiyatlar ile yer alıyor. Bu ürünlerin bildiğiniz gibi geçmişi çok eski zamanlara dayanmıyor. Bir çok uzak doğu menşeili firma tarafından üretiliyor. Bu süpürgeler artık ülkemizde de oldukça yaygın. Bir çok Türk üretici tarafından da üretiliyor. Umuyoruz ki, bir kaç yıl içinde normal süpürge modelleri artık eskisi kadar tercih edilmeyecek.

Tercih edilmelerinde ki en büyük neden kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Genellikle çalışan bireyler tarafından tercih ediliyor. Süpürgelerin en önemli özelliği online taban ile uygulama üzerinden kontrol edilmesi. Evet yanlış duymadınız. Bir robot süpürgeniz var ise onu uygulaması ile her noktadan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kişiselleştirilebilir özellikleri sayesinde ses tonu, dil ve isim verebilmek mümkün. Özellikle yoğun çalışma mesaisi olan kişilerin bir numaralı tercihidir. Robot süpürgeler herhangi bir fiziksel güç gerektirmeden bağımsız olarak çalışmaktadır. Bu durum tabiki de, işimizi kolaylaştırsa da bizleri bir yönden olumsuz etkileyecektir. Bundan yaklaşık 10 sene öncesini düşünürsek, bazı evlerde elektrikli süpürgenin olmadığını bile varsayabiliriz. Artık süpürgemizden tutunda, kapı kilitlerimize kadar her eşyamız akıllı ürünler sınıfına ait bir hale geldi.

0001924081001-1.jpg (500×398)

İlişkili: Xiaomi Mijia Robot Süpürge Kurulumu ve Özellikleri

Robot Süpürge Kullanım Detayları

Robot süpürgeleri kullanmak sanılanılan aksine oldukça kolaydır. Her üreticinin kendine ait kılavuzları mevcuttur. Bu kullanım detayları aldığınız ürüne ait kutulardan çıkacaktır. Bildiğiniz gibi geçmiş günlerde, Roborock S5 kurulum işlemini paylaştık. Bu işlemden sonra da siz kullanıcılarımız için, kullanım kılavuzunu paylaşacağız. Kullanım kılavuzu sizler için görseller halinde olacaktır.

image 29

Roborock S5 Kullanım Kılavuzu

image 30
image 31
image 32

 

image 33
image 34
image 35
image 36

Robot süpürgenize ait tüm detayları sizler için sıraladık. Gördüğünüz gibi tüm parçaları görsellerde yer almaktadır. Bazı markalara ait ürünler demonte olarak satılmaktadır. Fakat diğer markalar ile tamamen montajlı ürünlerin satışı yapıyor. Bu durum tabiki de markadan markaya göre değişmektedir. Bu sebeple ürün kullanım kılavuzları her durumda işinize yarayacaktır.