Ana Sayfa İnceleme Razer’dan MOBA Oyunları İçin Yeni Razer Naga Hex V2 Özellikleri ve Fiyatı

Razer’dan MOBA Oyunları İçin Yeni Razer Naga Hex V2 Özellikleri ve Fiyatı

0

Oyuncu mouse‘u denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Razer, çoklu oyuncularla online olarak oynanan oyunlar için ürettiği yeni oyuncu mouse‘u Razer Naga Hex V2‘yi geçtiğimiz günlerde tanıttı.

Üzerinde bulunan başparmak desteği ve Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) oyunlar için özel olarak dizayn edilmiş ve ilgili oyunların profillerine göre optimize edilmiş 7 adet tuş desteğine sahip olan Naga Hex V2 en üst seviyede oyun deneyimi sunarak şimdiye kadarki en gelişmiş oyuncu mouse‘larından biri olduğunu kanıtlıyor.

razer naga hex v2

5G, gerçek 16.000 DPI lazer sensörüyle dünyanın en gelişmiş mouse teknolojisine sahip olan ürün 14 adet MOBA oyunu için özel tuş kombinasyonu sağlayabiliyor.

Kauçuk kaplama başparmak desteğiyle konforlu bir kullanım sağlayan Naga Hex V2 eğimli scrool tekerliğiyle de parmaklarınızı yormuyor.

razer naga hex v2 3

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Powered by Razer Chroma teknolojisine de sahip olan ürün 16.8 milyon renk gamına sahip ışık ve efekt teknolojisini de içerisinde barındırıyor. Kullanıcılar bu ışık ve renkleri isteklerine göre Razer Synapse platformunu da özel şekilde ayarlayabiliyor. Ayrıca kullanıcılara özel ayarlar, Razer Chroma Workshop üzerinden milyonlarca Razer kullanıcısıyla paylaşılabiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

razer naga hex v2 4

2 metre uzunlukta ve örgü kaplama USB kablosuyla birlikte toplam 135 gram ağırlığa sahip olan ürün 119mm uzunluk, 75 mm genişlik ve 43 mm derinlikten oluşan bir yapıya sahip.

Call of Duty Black Opps III, Bland and Soul ve Overwatch dahil bir çok oyun için özel ışık efektine sahip olan ve multiplayer oyunseverlerin yeni gözdesi olacağına kesin gözüyle bakılan, şimdiye kadarki en iyi oyuncu mouse‘u Razer Naga Hex V2‘nin, Razer Zone Store‘daki satış fiyatı 80$ olarak görünüyor. Ürünün ülkemizde piyasaya çıkacağı süre henüz açıklanmazken, oyunseverler bu ürünü dünyaca ünlü e-ticaret sitesi amazon.com üzerinden aynı fiyata satın alabilir.

razer naga hex v2 5

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA