LingvaNex, her dili öğrenen, gezgin ve göçmenlerin yaşamlarında ihtiyaç duyduğu profesyonel çeviri aracıdır.

Sık seyahat ediyorsanız veya yeni bir dil öğreniyorsanız, uygun bir çeviri aracı bir zorunluluktur. Elbette, temel kelime öbeklerini veya kelimeleri çevirmek için Google Translate‘i kullanabilirsiniz. Ancak bazen daha önemli bir şeye ve çevrimdışı çalışan bir şeye ihtiyacınız olur.

Kulağa hoş geliyorsa, hem masaüstü hem de mobil cihazlar için dünyanın önde gelen çeviri araçlarından biri olan LingvaNex Translator Lifetime Subscription‘a ihtiyacınız olacak.

İşte, LingvaNex Çevirmen‘in neden ömür boyu abonelik için mükemmel bir öğrenim refakatçisi olduğunu anlayabilmeniz için bilmeniz gerekenler.

LingvaNex Çevirmeni Ne Yapar?

Elbette çeviri yapar! 🙂

Ancak bundan daha da iyisi, LingvaNex, Microsoft Word ve PDF‘ler dahil olmak üzere çok sayıda popüler belge türüyle çalışarak, metni 100‘den fazla dile çevirir. LingvaNex‘i 5 milyon karaktere kadar (veya 500MB‘ye kadar PDF belgeleri) çeviren uzun belgelerle de kullanabilirsiniz.

Uzun belge çevirisi gerçekten küçümsenemez. Pahalı harici çevirmenlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve çalışmalarınızın neredeyse her dilde kolayca erişilebilir olmasını sağlar.

Lingvanex Translate 1

Sık seyahat ediyorsanız, LingvaNex Translator‘ın çevrimdışı çeviri modu ilginizi çekmelidir. Çevirilerinizi tamamlamak için internet bağlantısına güvenmek yerine LingvaNex‘i çevrimdışı kullanabilirsiniz. Cebinizdeki LingvaNex uygulamasıyla, akıllı telefonunuzda, bir daha asla kelimeler arasında kaybolmayacaksınız.

İlginç bir şekilde, LingvaNex Translator, görsellerdeki metni de çevirebilir. Cihazınızda bir resim seçersiniz, LingvaNex ile tararsınız ve anında, doğru bir çeviri alırsınız. Uygulama, çeviri dilini otomatik olarak algılamaya bile çalışır.

Bilmeniz gereken son özellik, sesli çeviridir. Doğrudan uygulamaya konuşabilirsiniz ve konuşmanızı tercih ettiğiniz dile çevirecektir. Ayrıca bu çevirileri arkadaşlarınızla paylaşabilir veya hatta daha sonraki bir tarih için kaydedebilirsiniz (her zaman aynı soruları soruyorsanız kullanışlıdır!).