Ana Sayfa Haberler Mesajlaşma Uygulamalarını Bir Arada Kullanmanızı Sağlayan Chrome Eklentisi

Mesajlaşma Uygulamalarını Bir Arada Kullanmanızı Sağlayan Chrome Eklentisi

0

Sosyal medyanın vazgeçilmezi olan mesajlaşma uygulamaları gün geçtikçe artıyor. Mesajlaşma uygulamalarını ayrı ayrı sayfalar ya da uygulamalardan kontrol etmek gerçekten kullanıcıları zor durumda bırakan bir durum.

Bu soruna çözüm için geliştirilen Google Chrome tarayıcısının bir eklentisini inceleyeceğiz. Bu eklenti tüm mesajlaşma uygulamalarını tek bir noktadan kontrol etmenizi ve bildirimleri almanızı sağlıyor.

Bu eklenti, All-in-One Messenger. Kurulum için aşağıda sunacağımız adımları takip ederseniz bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

İlk olarak Google Chrome web tarayıcısını açın. Aşağıdaki bağlantıyı Google Chrome tarayıcısı ile açın.

https://chrome.google.com/webstore/detail/all-in-one-messenger/lainlkmlgipednloilifbppmhdocjbda?utm_source=chrome-ntp-icon

1

Açılan sayfada “Chrome’a Ekle” butonuna tıklayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

2

Açılan mesaj penceresinde “Uygulama ekle” butonuna tıklayın.

3

Uygulama eklendikten sonra sizi Google Chrome’un “Uygulamalar” kısmına yönlendirecek. Burada “All-in-One” simgesine tıklayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

4

Yeni bir pencere açılacaktır. Burada kullanmak istediğiniz mesajlaşma uygulamasını seçin; örnek olarak ben “Facebook Messenger”i seçiyorum.

5

Burada “Name” kısmına bir isim verebilirsiniz. Alttaki seçenekler ise, “Show Notifications” kısmı, bildirimleri görüntülemek isteyip istemediğinizi soruyor. “Mute all sounds” kısmı ise tüm sesleri kapatmak isteyip istemediğinizi soruyor. Son olarak “Add Facebook Messenger” butonuna tıklayın ve ekleyin.

6

Gerekli bilgileri girin ve “Devam” linkine tıklayın.

7

Gerekli adımlar bu kadar; artık kullanıma hazır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA