Bu ürün ağırlıklı olarak oyuncuları sevindirecek türden özelliklere sahip ve hızlı yazı yazan kullanıcılar için ise tuşların yükseklik oranlarından dolayı ilk başlarda dezavantaj gibi görünüyor.

f2

Klavye tuşlarının oluşumu mekanik bir yapıda ve bu da sağlamlığı artırırken mekanizmanın iç yapısındaki oluşum, mükemmeliyet derecesine doğru performans sunuyor.

foto 3

Logitech oyuncular ile ilgili yenilikler eklerken profesyonel ve profesyonel altı kullanıcılara yönelik bir çok yenilik eklenmiş ve buna bir de olarak klavye üzerinde yer alan led aydınlatmayı gösterebiliriz. Mekanik tuş yapısı da gayet sağlam ve iyi bir performans sunmaktadır.

foto1

Logitech G810 Orion Spectrum mekanik bir klavyedir.

Klavyenizi usb üzerinden bağladığınız anda rengarenk bir görünüme bürünüyor ve bu da kullanımı eğlenceli bir hale getirmekte. Klavye üzerinde numerik tuş takımının yanı sıra multimedya tuşları da mevcuttur. Ses açma kapama için silindir şeklinde ses tuşu mevcuttur. Klavyemizin ışıklarını tek tuşla kapatabiliriz ve oyun sırasında daha rahat olabilmesi için istediğimiz tuşları kullanıma kapatabileceğimiz bir yazılım mevcuttur.

foto2

Romer-G mekanik tuş anahtarlarından oluşuyor. Bu tuşlar, standart mekanik tuşlardan yüzde 25 oranında daha kısa sürede tepki verebiliyor ve tuşlar  70 milyon tuş vuruşuna kadar çalışmakta.

Yazılımı sayesinde kalvyemizin ışıklarına farklı renkler atanabiliyor.

Usb 2.0 üzerinden bağlantı sağlanmaktadır.

 

Son Güncelleme 14 Mayıs 2016 Yazar