Ana Sayfa Destek iOS 14 Güncellemesini Alacak Olan iPhone Modelleri

iOS 14 Güncellemesini Alacak Olan iPhone Modelleri

0
11858 teknik destek

Apple 22 Haziranda düzenleyecek olduğu WWCD etkinliğinde iOS 14 başta olmak üzere iPadOS 14, WatchOS 7, tvOS 14 ve macOS 10.16 gibi yenilikleri tanıtacak . Kullanıcıların en çok merak ettiği nokta ise iOS 14 alacak iPhone modelleri hangileri olacak sorusu.

Bildiğiniz üzere Apple iOS 13‘ü tanıtırken bir çok cihazı aldığı bir kararla bu güncellemeden mahrum bırakmıştı , akıllarda ki bir diğer soru da ‘Acaba Benim Kullandığım Model Bu Güncellemeyi Alacak mı ? ‘

Bu makalemizde iOS 14 Güncellemesini alacak tüm modelleri derleyeceğiz.

Apple bu sene biraz daha cömert davranarak 4-5 sene önce piyasaya sürdüğü modelleri de düşünmeyi ihmal etmemiş.

11858 teknik destek

iPhone SE (2020)
iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus
iPhone 7 and 7 Plus
iPhone SE (2016)
iPhone 6s ve 6s Plus
iPod touch (7.Nesil)

Bu listeden anlaşıldığı üzere Apple iOS 13‘ü alan tüm modellere, iOS 14 desteğini vermeyi planlıyor . Bu iyi bir haber , özellikle son kullanıcı tarafında. Apple bu desteği ile şu detayı da düşünmüş olabilir , Mağlum bildiğiniz üzere 2019-2020 yılları arasında teknolojik açıdan devrim niteliğinde cihazlar piyasaya sürüldü ve bir çoğuda Apple modellerini performans testlerinde alt üst etti . Yeni çıkan iPhone modelleri de keza bu durumla karşı karşıya kalabilir. Apple müşterilerinin farklı markalara kaymaması için bu güncelleme desteğini iOS 13‘ü alan diğer modellere verecek olabilir. Bekleyip göreceğiz , geçen sefer ki gibi bir süpriz olmazsa işler kullanıcılar açısından iyi gidecek gibi gözüküyor.

Bir teknoloji makalemizin daha sonuna geldik , daha fazla teknoloji haberleri ve makaleleri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlıklı günler dileriz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikSamsung Galaxy Note 10 Lite İnceleme
Sonraki İçerikHuawei Nova 5 T İnceleme
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.