Instagram Reels'imi kim Paylaştı

Yerel Instagram aracı, şirket ve içerik oluşturucu hesapları için içerik performansının ayrıntılarını verir ve bir Instagram Reels’inin toplam payını gösterir; Instagram Reels’ini kimin paylaştığına nasıl erişilir?

Yayınlanan bir instagram Reels’inin toplam paylaşımını, Android ve iPhone ( iOS ) için mevcut olan sosyal ağ uygulaması aracılığıyla görüntülemek mümkündür. Profesyonel hesaplara özel olan bu özellik, analiz panelinde mevcuttur. Sayfada işletmeler ve içerik oluşturucular için video performansı gösterilmektedir. İşlev, yayının kaç kez paylaşıldığını göstermenin yanı sıra, beğeni, yorum sayısını ve yayının kaç kez kaydedildiğini de görmenize olanak tanıyor.

Instagram’ın hangi hesapların içeriği paylaştığını görmenizi sağlayan yerel bir araca sahip olmadığını belirtmekte fayda var. Bazı üçüncü taraf uygulamalar bu tür bilgileri sağlamayı taahhüt eder ancak bu yöntemler Meta tarafından önerilmez.

1642969724
Instagram Reels’imi kim paylaştı

Instagram Reels’imi kim paylaştı?

1. Adım. Instagram uygulamasını açın ve profil sekmenizde ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç yatay çizgiye dokunun. Ardından “Profesyonellere yönelik” alanını bulana kadar aşağı kaydırın. İşiniz bittiğinde “Hesap türü ve araçlar”a dokunun;

2. Adım .Devam etmek için “Profesyonel hesaba geçin” ve ardından “Devam Et” seçeneğine gidin;

3. Adım. Şimdi ekranı yana kaydırın veya ilerlemek için ekranda görünecek sekmelerde “Devam”a dokunun;

4. Adım. Daireye dokunarak hesabınıza uygun bir kategori seçin ve ardından “İçerik yaratıcısı” veya “Şirket” seçeneğini seçin. Daha sonra “İleri”ye gidin;

5. Adım. “Tamam”a dokunun ve ardından profilinizi açın. İşiniz bittiğinde bir Makaraya dokunun;

6. Adım. Şimdi performans aracını açmak için “İçgörüleri görüntüle”ye dokunun. Kırmızı dikdörtgen içinde vurgulanan uçak simgesi, makaranızın diğer kullanıcılarla kaç kez paylaşıldığını gösterir.

Instagram Reels’imi kimin paylaştığını nasıl görebilirim? isimli makalemizi sizlerle paylaştık.