İnstagram gönderilerini paylaşma nasıl yapılır yazımızda bulabilirsiniz ve bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

 

Instagram kullanıcısıysanız, instagram gönderilerini paylaşma yaptığınız tek sosyal ağ olmama ihtimali yüksektir. Uygulama, gönderinizi Facebook dahil olmak üzere birkaç başka sosyal ağa göndermeyi çok kolaylaştırdı.

İnstagram Gönderilerini Paylaşma

İnstagram Gönderilerini Paylaşma Da Sosyal Ağlarınızı Bağlamak İçin;

Instagram fotoğraflarını diğer sosyal ağlarda paylaşmak için bu hesapları bağlamanız gerekir.

1.Instagram ana ekranında, profil simgenize ve ardından sağ üstteki menü simgesine dokunun.

2.Ayarlar > Hesap > Diğer uygulamalarla paylaşma’yı seçin.

3.Bağlamak istediğiniz hesabı seçin ve giriş bilgilerinizi girin. Facebook, Twitter ve Tumblr dahil olmak üzere bir dizi ağı bağlayabilirsiniz. (Facebook’a bağlanıyorsanız, daha önce belirtildiği gibi, hem Facebook hem de Instagram aynı şirketin parçası olduğundan, uygulama zaten hesabınızdaki bilgilere sahip olabilir.)

İnstagram Gönderilerini Paylaşma

İnstagram Gönderilerini Paylaşma Da Gönderilerinizi İnstagramda Ve Diğer Sosyal Ağlarda Yayınlamak İçin;

1.Instagram uygulamasında ekranın üst kısmındaki artı işaretini seçin. Gönder’i seçin ve ardından paylaşmak istediğiniz resmi seçin (veya yeni bir fotoğraf çekin). İleri’ye dokunun .

2.Fotoğrafa istediğiniz filtreleri ve düzenlemeleri uygulayın. İleri’ye dokunun .

3.Fotoğraf yayınlanmadan önceki son ekranda, bir başlık yazma, insanları etiketleme ve bir konum ekleme seçeneğiniz olacak. Ayrıca, Instagram hesabınıza bağladığınız diğer sosyal medya hizmetlerinin (Facebook, Twitter ve Tumbler) yanı sıra mevcut büyük sosyal medya hizmetlerinin bir listesini de göreceksiniz.

4.Fotoğrafı göndermek istediğiniz tüm sosyal ağları açın. Söz konusu ağa henüz bağlanmadıysanız, bu noktada bunu yapmaya davet edileceksiniz.

5.Gelişmiş ayarlar’ı seçerseniz (sosyal medya hizmetleri listesinden hemen sonra gelir), fotoğraflarınızın ve videolarınızın otomatik olarak Facebook’ta yayınlanmasını ayarlayabilirsiniz.