Fakir RS 770 Robot Süpürge Kurulumu

Bu yazımızda sizleri Fakir RS 770 robot süpürge kurulumu ve teknik özellikleri hakkında bilgilendiriyoruz.

Robot süpürgeler hayatımıza kısa bir süre önce girmesine rağmen bir çok evde yerini aldı. Ayrıca çoğu marka da kendi robot süpürgesinin üretimini yapıyor. Böylece robot süpürge ihtiyacımız için bizlere çok fazla seçenek sunuyorlar.

Evinizin büyüklüğü, oda sayısı robot süpürgenin sarj kapasitesi ve emiş gücü gibi bir çok değerlendirmemiz gereken etken bulunmaktadır. Ancak evinizde kapı eşikleri çok yüksekse robot süpürgeyle başınız belaya girebilir. Zira robot süpürgeler genel olarak 1-2 cm yükseklikten geçebilmektedir. Bunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Fakir RS 770 robot süpürge dublex evler için 2 farklı haritalandırma özelliğine sahiptir. Böylece her kat için ayrı bir harita oluşturarak 2 katı da rahatça temizleyebilirsiniz. Toplamda 27 adet yüksek hassasiyetli sensör sayesinde robotunuz düşmeye karşı korumalıdır. Böylece merdivenlerden düşme endişenizi ortadan kaldırmaktadır.

Teknik Özellikler

Aşılabilir Engel: En fazla 2cm.
Çalışma Süresi: En fazla 150 dk.
EPA/HEPA Filtre: Var.
Kullanım Alanı: Düz zemin.
Pil Tipi: Li-ion.
Ses Seviyesi (dB): 68.
Siklon Filtre: Yok
Su Tankı Kapasitesi (L): 0.25 lt.
Şarj Süresi: 4 Saat.
Teknoloji: Akıllı Navigasyon.
Toz Kapasitesi 0.45 lt.

Aynı anda süpürme ve paspas yapabilen Fakir RS 770, yüksek kapasiteli motoru ile güçlü bir temizlik yapıyor. Ayrıca paspas yapmak için 3 farklı modu bulunmaktadır. Bunlar düşük orta ve yüksek seviyeli su damlası ayarı olmaktadır. Cihazın pil seviyesi azaldığında kendiliğinden sarj ünitesine geri dönmektedir.

Fakir RS 770 robot süpürge kurulumu

Fakir RS 770 Robot Süpürge Kurulumu

Cihazın kurulumu için öncelikle şarj ünitesini duvar dibine yerleştiriniz. Ayrıca sarj ünitesinin yerini değiştirmeyeceğinizi düşündüğünüz bir bölümüne yerleştiriniz. Bir süre sarj olmasını bekleyiniz. Ayrıca ilk çalıştırmada haritalandırma yapacağından evinizde tüm odaların kapısını açınız. Evinizde eşya dağınıklığı varsa kaldırınız. Ayrıca girmesini istemediğiniz odalar veya yüksek eşiği olan bölümlerin odasını kapatınız. Böylece sağlıklı bir haritalandırma elde edersiniz.

  • Sarj ünitesinin sağında ve solunda belirli bir miktar boşluk bırakın. Böylece Fakir RS 770 robot süpürgeniz rahatlıkla giriş sarj ünitesine giriş çıkış yapabilecektir.
  • Akıllı telefonunuza Fakir Robot uygulamasını indirin. Uygulamaya kayıt olduktan sonra bilgileriniz ile giriş yapınız.
  • Cihaz ekle bölümünden Fakir RS 770 robotunuzu seçiniz.
  • Sonraki adımda evinizin Wi-Fi ismini seçiniz. Daha sonra şifre yazacağınız ekran gelecektir. Buraya Wi-Fi şifrenizi doğru bir şekilde yazınız.
  • Bir sonraki ekranda sizi ağ bağlantılarına yönlendirecektir. Wi-Fi ağları listesinden robot süpürgenizin Wi-Fi ismini seçerek uygulama ekranına geri dönün.
  • Telefonunuzdan bilgiler robot süpürgeye aktarılacaktır. İşlem tamamlandığında kurulum tamamlanacaktır.
  • Tek tuş temizlik butonu ile temizliği başlatabilirsiniz.