Vivo Watch 2 Özellikleri neler yazımızda bulabilirsiniz.

Vivo firması dikkat çeken akıllı telefonların yanı sıra birde akıllı saat sektöründe Vivo Watch 2 Özellikleri ile ön plana çıkmayı hedefliyor.

Bir önceki modele göre çeşitli yenilikleri ile karşımıza çıktı. Vivo firması Watch 2 modelini dalış yapan ve yüzen sporcular için de tanıtmış durumda. 50 metreye kadar su geçirmeyen Vivo Watch 2, tam da yüzme ile ilgilenenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olduğunu söyleyebiliriz.

Vivo Watch 2 Özellikleri

Yuvarlak kadranıyla dikkat çekici bir tasarıma sahip. Vivo Watch 2 özellikleri arasında 1.43 inç büyüklüğünde 466×466 piksel çözünürlükte AMOLED ekrana sahip. 50ATM’e (50 metre) kadar su geçirmeyen saatin kadranı 316L paslanmaz çelikten üretiliyor. NFC, GPS ve e SIM özelliklerinin yanı sıra 7/24 kalp atış hızı takip sensörü bulunuyor. Çerçevesiz tasarımı ile dikkat çeken Watch 2’nin üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

Vivo Watch 2 Özellikleri

İlk etapta silikon ve deri kordona sahip. Vivo Watch 2‘de 47’den fazla spor moduyla özel bir modu da bulunur. Bu saatte bir telefon bağlantısı olmasa dahi, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulansa arama gerçekleşir. eSIM aktif olmadığı zamanlarda 14 günlük pil ömrü vaat ediyor. eSIM aktif iken 7 gün boyunca tam şarj sonrası çalışır.

İlişkili : Amazfit T-rex Pro Meteorite Akıllı Saat Kurulumu Ve Özellikleri

Vivo Watch 2’nin Çin’de satışa çıktığı fiyat makul seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Vivo firmasının yeni saatine biçtiği fiyat 204 dolar seviyesinde. Bu da, özellikleri itibariyle kötü olmayan bir fiyatlandırma diyebiliriz.